•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 149
   کد: 187932
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱

   اجرای پروژه تامین منابع آبی کال نسترن در منطقه یک

   این پروژه با اعتباری 4میلیارد و پانصد میلیون ریالی به طول 2هزار مترمربع اجرایی می شود که منجر به صرفه جویی سالانه یک میلیارد و سیصد میلیون ریالی خواهد شد.

   اجرای پروژه تامین منابع آبی کال نسترن در منطقه یک

   شهردار منطقه یک از اجرای پروژه تامین منابع آبی کال نسترن خبر داد. 

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با اعلام این خبر، اظهار کرد: این پروژه با هدف ارتقای سطح کیفی و کمی فضای سبز منطقه عملیاتی می شود. 
   وی افزود: این پروژه به منظور بهره‌وری بهتر از آب، کاهش هزینه‌های جابه جایی و کاهش تردد تانکرها، برنامه‌ریزی‌های لازم جهت حذف آبیاری تانکری و کاهش وابستگی تامین آب فضای سبز به آب شرب شهری صورت می پذیرد.
   شهردار منطقه یک با اشاره به لزوم اجرای این طرح، گفت: با راه اندازی این پروژه امکان ایجاد آبیاری تحت فشار فراهم و با تأمین منابع آبی پایدار غیرشرب و حذف آبیاری تانکری وجلوگیری از تردد ماشین های سنگین ، مشکل آبیاری فضاهای سبز در این محدوده رفع خواهد شد. 
   اصغری خاطرنشان کرد: این پروژه با اعتباری 4میلیارد و پانصد میلیون ریالی به طول 2هزار مترمربع اجرایی می شود که منجر به صرفه جویی سالانه یک میلیارد و سیصد میلیون ریالی خواهد شد.
    

   تعداد بازدید: 149
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .