•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 139
   کد: 209897
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
   در پاسخ به درخواست های مردمی 137 مطرح شد؛

   برای رسیدگی به درخت مقابل منزلتان با 137 تماس بگیرید / اکران 1235 المان گل در مشهد برای استقبال از بهار 1400

   مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد از اجرا و نصب یک هزار و 235 المان گل برای استقبال از بهار 1400در سطح شهر مشهد خبر داد.
   برای رسیدگی به درخت مقابل منزلتان با 137 تماس بگیرید / اکران 1235 المان گل در مشهد برای استقبال از بهار 1400

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمدرضا سلامی در حاشیه نهضت پاسخگویی مستقیم به تماس های مردمی 137، اظهار داشت: با توجه به اینکه طی سالیان گذشته، طرح استقبال از بهار در مشهد اجرایی شده است، لذا انتظارات شهروندان نیز در این حوزه افزایش یافته و باعث شده تا ما به سمت و سوی ارتقای برنامه های این حوزه حرکت کنیم.
   وی افزود: سال گذشته به علت اغاز شیوع کرونا نتوانستیم اکران المان های گل را داشته باشیم اما در سال جاری با توجه به نظر سنجی های انجام شده از متخصصین این حوزه، مقرر شده است گل کاری های سطح شهر تقویت شود تا اگر کرونا هم ادامه داشت، استرس های شهروندان با ددیدن گل های کاشته شده در سطح شهر زدوده شود.
   سلامی با اشاره به اینکه المان های سال جاری از مدل تعاملی به مدل دید و منظری تغییر ماهیت می یابد تا شاهد اجتماع شهروندان در کنار المان ها نباشیم، اضافه کرد: یک هزار و 235 المان گل برای استقبال از بهار 1400، اجرا و نصب خواهد شد.
   وی در ادامه تصریح کرد: بخشی از درخواست های شهروندان از شهرداری در تماس با 137، به موضوع رسیدگی به درختان معابر فرعی اختصاص داشت که در همین راستا، رسیدگی کامل به درختان معابر فرعی از جمله ایجاد تشتک، کوددهی، هرس و ... با طرح ساماندهی درختان معابر فرعی برنامه ریزی شده است که به زودی اجرایی خواهد شد.
   سلامی گفت: در این طرح، اکیپ ها در بازه های زمانی معین، در یک منطقه مستقر شده و درخواست های شهروندان در این حوزه را انجام خواهند داد، لذا از شهروندان درخواست داریم اطلاعات تکمیلی را در این حوزه از مرکز 137 دریافت و درخواست های خود را نیز با این مرکز در میان بگذارند.
   مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد با اشاره به اینکه برای کاشت درخت در مقابل منزل شهروندان هیچ محدودیتی نداریم، از مردم خواست برای کسب اطلاعات بیشتر جهت مشارکت در این طرح و استفاده از مشوق های آن، با 137 تماس بگیرند.

    

   تعداد بازدید: 139
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .