•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 85
   کد: 209938
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

   رتبه اول منطقه 4 در پیشرفت فیزیکی پروژه ها در سامانه مدیریت و کنترل پروژه شهرداری مشهد

   شهرداری منطقه چهار مشهد در پیشرفت فیزیکی پروژه ها در سامانه مدیریت و کنترل پروژه سازمانی موفق به کسب رتبه برتر بین مناطق سیزده گانه شهرداری مشهد در سال جاری شد.
   رتبه اول منطقه 4 در پیشرفت فیزیکی پروژه ها در سامانه مدیریت و کنترل پروژه شهرداری مشهد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی با بیان این مطلب، اظهار کرد: با توجه به گزارش مقایسه ای و ارزیابی انجام گرفته توسط اداره کل برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد، این منطقه از ابتدای سال جاری توانست رتبه برتر را در پیشرفت فیزیکی حاصل شده در سامانه مدیریت و کنترل پروژه سازمانی کسب کند.
   وی افزود: منطقه چهار از ابتدای سال جاری توانست با 66.8 درصد پیشرفت فیزیکی پروژه ها که در سامانه EPM ثبت شده بالاترین میزان پیشرفت فیزیکی را در بین مناطق سیزده گانه شهرداری مشهد به دست آورد.
   شهردار منطقه چهار مشهد بیان کرد: همچنین ادارات تخصصی فضای سبز و عمران و حمل و نقل این منطقه به ترتیب با کسب رتبه های 72.4 و 72.6 توانستند رتبه برتر را به دست بیاورند.
   غلامی در ادامه در خصوص پروژه های این منطقه در سال جاری، تصریح کرد: برای سال جاری مطابق با سامانه کنترل پروژه EPM اجرای 91 پروژه عمرانی با اعتبار 484 میلیارد ریال در منطقه 4 تعریف شده بود که تعداد زیادی از آن ها در حال اجراست و تعدادی نیز به اتمام رسیده است.
   وی گفت: احداث مجموعه آبی شهید قربانی با اعتباری بالغ بر 240 میلیارد ریال، احداث کانال های جمع آوری آب های سطحی شهید شاهی، شهید شاهی 22 و طبرسی شمالی با پیشرفت فیزیکی قابل قبولی در حال اجراست.
   شهردار منطقه چهار مشهد خاطرنشان کرد: پیاده روهای ضلع غربی و شرقی بلوار طبرسی شمالی، بازسازی گذرگاه های عابر پیاده، اجرای خط کشی های محوری و عرضی،احداث بوستان خطیب، تعمیر و تجهیز سرویس های بهداشتی عمومی، تکمیل مسیر دوچرخه سواری و ... از دیگر این پروژه ها است.

    

   تعداد بازدید: 85
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .