•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 92
   کد: 211433
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

   ایجاد مسیر دسترسی اضطراری به کانون 5 کوه پارک از انتهای بولوار لادن منطقه 9

   شهردار منطقه 9 مشهد از ایجاد مسیر دسترسی اضطراری به کانون 5 کوه پارک از انتهای بولوار لادن با اعتبار 15 میلیارد ریال در این منطقه خبرداد.
   ایجاد مسیر دسترسی اضطراری به کانون 5 کوه پارک از انتهای بولوار لادن منطقه 9

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این مطلب، اظهار کرد: کوه پارک مشهد واقع در انتهای بولوار دلاوران با مجموعه ای از جاذبه های طبیعی و چشم اندازی زیبا از ماه های ابتدایی سال جاری در اختیار شهروندان قرار گرفته است.
   وی ادامه داد: مسیرهای متعددی برای دسترسی به محدوده گسترده کوه پارک در نظر گرفته شده که یکی از این مسیرها به صورت آسفالتی سواره رو منتهی به کانون 5 کوه پارک با اعتبار 15 میلیارد ریال در حال احداث است.
   شهردار منطقه 9 مشهد بیان کرد: این مسیر در انتهای بولوار لادن واقع شده و با اجرای 8 هزار و 500 مترمربع زیرسازی و آسفالت تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد و در مواقع اضطراری بازگشایی می شود.
   اصغری با اشاره به ایجاد مسیر دسترس های دیگر، تصریح کرد: تیرماه سال جاری نیز در انتهای بولوار دلاوران مسیری به مساحت 6 هزار و 300 مترمربع برای دسترسی به کوه پارک احداث و به بهره برداری رسیده است.
   وی در تاکید کرد: این مسیر با اعتبار 20 میلیارد ریال احداث شده و به عنوان مسیری برای پیاده روی و دوچرخه سواری برای رسیدن به کوه پارک در نظر گرفته شده است.
   شایان ذکر است مسیر اصلی ورودی کوه پارک به صورت سواره رو در انتهای خیابان شهید عارفی (نخل سابق) واقع شده است.

    

   تعداد بازدید: 92
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .