چهارشنبه, ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۰۵ ۲۴۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • حوزه شهردار
چچ
2KjZh9ix2Ycg2KjYsdiv2KfYsdmKINin2LIg2YXYs9mK2LEg2K/Ys9iq2LHYs9mKINiq2YLYp9i32Lkg2obZh9in2LHYs9i32K3ZiiDYotiy2KfYr9qv2KfZhiDYqNmHINm+2YQg2YXZh9mG2K/YsyDZvtix2KrZiNmK

شهردار مشهد در پست اینستاگرامی خود خبرداد؛

بهره برداری از مسیر دسترسی تقاطع چهارسطحی آزادگان به پل مهندس پرتوی

شهردار مشهد گفت: در تکمیل حلقه مدیریت ترافیک انتهای بولوار وکیل آباد، از امروز مسیر دسترسی تقاطع چهارسطحی آزادگان به پل مهندس پرتوی که به کنارگذر شاندیز شهرت پیدا کرده است، در اختیار شما شهروندان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در پست اینستاگرامی خود درباره مسیر دسترسی تقاطع چهارسطحی آزادگان به پل مهندس پرتوی می نویسد؛

در تکمیل حلقه مدیریت ترافیک انتهای بولوار وکیل آباد، از امروز مسیر دسترسی تقاطع چهارسطحی آزادگان به پل مهندس پرتوی که به کنارگذر شاندیز شهرت پیدا کرده است، در اختیار شما شهروندان قرار گرفت.

مسیری که 2.5 کیلومتر طول دارد و می تواند حدود سه کیلومتر از مسیر تردد به سمت طرقبه- ساندیز را کاهش دهد. در واقع شهروندانی که از مسیر تقاطع چهارسطحی آزادگان و بولوار هاشمی رفسنجانی قصد ییلاقات شهر را دارند، دیگر نیازی به تردد از سمت پل شهید برونسی را ندارند و با ترافیک انتهای وکیل آباد مواجه نمی شوند.

خوشحال هستم که این پروژه در فاصله زمانی کمتر از 6 ماه آماده بهره برداری شد و از امروز در دسترس شما مردم قرار گرفت.

حوریه جمالی پور

منبع:
آدرس کوتاه شده: