یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ۳۰
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2KfZhtis2KfZhSDZhdmE2KfZgtin2Kog2YXYsdiv2YXZiiDYtNmH2LHZiNmG2K/Yp9mGINio2Kcg2LTZh9ix2K/Yp9ixINmF2YbYt9mC2Ycg2LPZhyDZhdi02YfYryDYqNmHINi12YjYsdiqINiq2YTZgdmG2Yog2Ygg2YXYrNin2LLZig==

انجام ملاقات مردمی شهروندان با شهردار منطقه سه مشهد به صورت تلفنی و مجازی

شهردارمنطقه سه گفت: خیزش دوباره کرونا موسوم به موج پنجم همراه با سویه دلتای آن، باعث شده است تا ارتباطات رو در رو با خطراتی همراه باشد لذا با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی برای مردم، ایجاد سهولت برای شهروندان جهت رسیدن به پاسخ و کاستن از سفرهای زائد شهری، اقدام به اجرای طرح ملاقات مردمی به صورت تلفنی و مجازی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد،امید رضا رحمانیان ،افزود: یکی از روش های ارتباط مردم با مدیریت شهری، برگزاری جلسات ملاقات مردمی برای شهروندان متقاضی با شهردار منطقه است تا در این قالب، هم مسائل خاص شهروندان، حل و فصل و پاسخگویی شده و هم ارزیابی از نحوه پاسخگویی حوزه های مختلف به شهروندان انجام شود.

وی اضافه کرد : بر این اساس از طریق تلفنی با تنی چند از شهروندان متقاضی ملاقات مردمی،تماس برقرار و به درخواست های آنان پاسخگویی شد.

شهردار منطقه سه ادامه داد: شهروندان می توانند درخواست های خود را در درگاه های ارتباطی منطقه سه و یا در فضای مجازی مطرح نمایند تا در اسرع وقت به آنها پاسخگویی شده و یا به صورت تلفنی وقت ملاقات مردمی به آنها اختصاص داده شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده: