شنبه, ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۰۵ ۱۰۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • مالی، پشتیبانی
چچ
2YjYp9mD2LPZitmG2KfYs9mK2YjZhiAxOCDZh9iy2KfYsSDZhtmB2LEg2KfYsiDZg9in2LHZg9mG2KfZhiDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdi02YfYryDYr9ixINmF2LHZg9iyINiq2KzZhdi52Yog2LTZh9mK2K8g2LnZhNmK2YXYsdiv2KfZhtmK

به همت مراکز پزشکی انجام شد؛

واکسیناسیون 18 هزار نفر از کارکنان شهرداری مشهد در مرکز تجمعی شهید علیمردانی

مدیر مراکز پزشکی شهرداری مشهد مقدس از واکسیناسیون بیش از 18 هزار نفر از کارکنان شهرداری مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، داود همتیان با اشاره به اینکه این طرح از فروردین ماه سال جاری آغاز شده و تا پایان شهریور ماه ادامه داشت، افزود: از ابتدای شروع فرآیند ثبت نام، کلیه کارکنان بدون در نظر گرفتن رابطه استخدامی با هماهنگی رابط رفاهی مجموعه خود جهت انجام واکسیناسیون به این مدیریت معرفی شدند.

وی با بیان اینکه در فاز اول این طرح بالغ بر 16000 دوز واکسن تزریق شده است، ادامه داد: در این مرحله نیروهای خدماتی، نقلیه، حفاظت فیزیکی، پاکبان، فضای سبز، اتوبوسران و مینی بوس ران، تاکسیران، عوامل اجرایی نظارت بر ساخت و سازها، راهبران قطارشهری، دفاتر تسهیلگری و ... که بیشترین مواجهه با ارباب رجوع را داشتند، واکسینه شدند.

وی اظهار کرد: در فاز دوم این پروژه نیز سایر نیروهای شهرداری مشهد جهت دریافت واکسن معرفی که در مجموع بیش از 18000 نفر از پرسنل طبق هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی مشهد با رعایت پروتکل های بهداشتی در درمانگاه شماره 3 و مرکز تجمعی شهید علیمردانی (کارکنان شهرداری) مورد واکسیناسیون قرار گرفتند.

آدرس کوتاه شده: