دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ۱۴:۰۶ ۱۲۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
چچ
2KLYutin2LIg2YfZgdiq2Ycg2YjYrdiv2Kog2K/YsSDZhdi02YfYryDYqNinINmB2LbYp9ii2LHYp9mK2Yog2LTZh9ix2Yo=

معاون شهردار رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خبرداد؛

آغاز هفته وحدت در مشهد با فضاآرایی شهری

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از آذین بندی شهر با نصب پرچم و ریسه و اکران قاب های تصاویر شهری خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سیدمجتبی منتظری ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم(ص) و آغاز هفته وحدت و تقریب مذاهب، اظهار کرد: به مناسبت این میلاد فرخنده و آغاز هفته وحدت اقدامات متعددی در راستای آذین بندی مناطق با ریسه ‌ها و پرچم‌ های رنگی انجام شده است.

وی افزود: تعداد ۲۰۰ هزار متر ریسه رنگی در پل‌ ها، روگذرها، زسرگذرها و معابر اصلی شهر توسط مناطق نصب؛ و همچنین تعداد ۶۰ هزار متر ریسه رنگی در سایر خیابان‌های سطح شهر توسط اداره فرهنگی و هنری این سازمان اکران شده است.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری تصریح کرد: تعداد یک هزار عدد پرچم بیرقی سر درب مغازه‌ ها با عنوان «اسعد الله» در معابر اطراف حرم مطهر رضوی و ۳۰۰۰ عدد پرچم بیرقی رنگی در مسیر خطوط بی‌آرتی با ترکیب سبز، زرد، آبی و قرمز توسط مناطق نصب شده است.

منتظری با اشاره به نصب پرچم های آویز رنگی در سطح شهر، تصریح کرد: ۳ هزار و ۵۰۰ عدد پرچم آویز رنگی در سطح شهر توسط مناطق ۱۳گانه نصب و به نمایش گذاشته شده است. همچنین اکران قاب تصاویر شهری یکی دیگر از اقدامات سازمان فرهنگی و اجتماعی در هفته وحدت است.

وی با اشاره به اکران تصاویر شخصیت‌های برجسته و شهید در عرصه وحدت، خاطرنشان کرد: تعداد ۴۲ سازه قاب تصاویر شهری مزین به عکس شهدای وحدت اکران شده است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: