جمعه, ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۲۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
2YfZhdmHINiv2LPYqtqv2KfZhyDZh9inINiv2LEg2YXZhtin2LPYqCDYs9in2LLZiiDYtNmH2LEg2KjYsdin2Yog2YXYudmE2YjZhNin2YYg2YfZhdix2KfZhyDYtNmI2YbYrw==

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد مقدس؛

همه دستگاه ها در مناسب سازی شهر برای معلولان همراه شوند

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: همه دستگاه ها دست به دست همدیگر دهند تا اثر مرکب مطلوبی را برای مناسب سازی شهر ایجاد کنند، اما یکی از آن دستگاه ها که اثر پر رنگی در میان سایرین دارد، شهرداری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، هاشم دائمی در حاشیه آیین بهره برداری و رونمایی از فضای تفریحی ورزشی، کتب و ناوگان اتوبوسرانی ویژه افراد دارای معلولیت، اظهار کرد: معلولیت نوعی از محدودیت است، اما محدودیت بیشتر در افکار انسان ها است. محدودیت مربوط به جایی است که مدیریت شهری فضای شهری را برای اقشار مختلف مردم و استفاده حداکثری آماده نکند.

وی ادامه داد: شهرداری با توجه به اعتبارات، برنامه ریزی و هماهنگی بین بخشی که با سایر ارگان ها دارند اثر بیشتری بر روی موضوع می گذارند. هرچند که شوراهای شهر نیز باید طرح های مناسب سازی را برای روا‌ن‌سازی این موضوع در نظر بگیرند.

عضو شورای شهر درباره طرح مناسب سازی ایستگاه های اتوبوس متذکر شد: هفته گذشته این طرح را در دستور کار شورای شهر قرار دادیم که با استقبال تمامی اعضای شورا مواجه شد. قرار است در زمانی کوتاه تمام ایستگاه های اتوبوس و پایانه ها، مناسب‌سازی شوند. هرچند تنها مناسب سازی ایستگاه ها ملاک نیست و همه شهر مثل فروشگاه ها، تالارهای همایش، سینماها و... باید در اختیار افراد توان‌یاب قرار گیرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.90854342778524
Qt: 0.35422086715698