جمعه, ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ۱۴:۱۷
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2q/Yp9mFINio2LLYsdqvINmIINmF2K3Zg9mFINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9ivINiv2LEg2YXZhtin2LPYqCDYs9in2LLZiiDZgdi22KfZh9in2Yog2LTZh9ix2Yo=

مدیرکل بهزیستی استان خراسان رضوی مطرح کرد؛

گام بزرگ و محکم شهرداری مشهد در مناسب سازی فضاهای شهری

مدیر کل بهزیستی استان خراسان رضوی با اشاره به مناسب سازی 8 بوستان سطح شهر مشهد و همچنین تجهیز برخی از ناوگان اتوبوسرانی بیان کرد: این اقدام گامی محکم و بزرگ از سوی شهرداری مشهد است که امیدواریم ادامه دار باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ مسعود فیروزی در حاشیه آیین بهره برداری و رونمایی از فضای تفریحی ورزشی، کتب و ناوگان اتوبوسرانی ویژه افراد دارای معلولیت، گفت: چنین اقداماتی می تواند بخشی از مسائل جامعه معلولان را حل کند اما اگر ادامه دار نبوده و به همین میزان ختم شود، اثر گذار نخواهد بود.

وی با بیان اینکه این اقدام برای شروع گامی بزرگ است، ادامه داد: چنین اقداماتی می تواند باقی الصالحات برای افراد و کاهش دهنده مشکلات و محدودیت های معلولان باشد.

فیروزی با اشاره به نقش مهم شهرداری در مناسب سازی فضاهای شهری، اظهار کرد: هرچند تمامی نهادها در این میان موثر هستند اما اگر شهرداری پای کار نیاید، کاری از پیش نخواهد رفت.

وی افزود: فرهنگ سازی و اقدامات فرهنگی نیز موضوعات قابل توجه است اما مناسب سازی کالبد و مبلمان شهری موضوع بسیار مهمی است که حضور شهرداری را طلب می کند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.2896726926168
Qt: 0.91073966026306