جمعه, ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ۱۴:۳۷
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
27TbsduwINiv2LPYqtqv2KfZhyDYp9iq2YjYqNmI2LMg2YXZhtin2LPYqCDYqNix2KfZiiDYrdmF2YQg2LXZhtiv2YTZiiDahtix2K7Yr9in2LE=

سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

۴۱۰ دستگاه اتوبوس مناسب برای حمل صندلی چرخدار

سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: 410 اتوبوس برای حمل ویلچر مناسب شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی شهسوار با گرامیداشت روز جهانی معلولان افزود: در حال حاضر ۴۱۰ دستگاه اتوبوس مناسب حمل صندلی چرخدار در نقاط مختلف شهر در حال ارائه خدمت به معلولان عزیز می باشند که عمده آنها در مسیر های محوری نظیر خطوط منتهی به حرم مطهر و سایر مسیرهای شریانی سطح شهر فعالیت می کنند.

وی اضافه کرد: در روز جاری طی مراسمی از ۴ دستگاه اتوبوس جدید با استاندارد آلایندگی یورو۵ و مناسب برای استفاده توان یابان به بهره برداری رسید.

سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: آموزش های لازم به کلیه راهبران ناوگان در خصوص نحوه خدمات رسانی به این عزیزان نیز داده شده است.

شهسوار ادامه داد: تمامی پایانه های متمرکز سازمان و بخش عمده ایستگاه های اتوبوس سطح شهر برای معلولان مناسب سازی شده است و تعداد ۶۵ ایستگاه پر مسافر در سطح شهر نیز به دستگاه های شارژ خودکار من کارت مجهز شده اند و این دستگاه ها در کوتاه ترین ارتفاع ممکن با قابلیت دسترسی معلولان عزیز نصب شده است.

وی افزود: راه اندازی سیستم اعلام صوتی نام ایستگاه ها داخل ناوگان و ارائه خدمات هوشمند برای استفاده توان یابان از خدمات حمل و نقل عمومی در نرم افزار نقشه همراه مشهد و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۸۸۸ از دیگر اقدامات انجام شده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0870606104533
Qt: 2.0782053470612