شنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۵:۴۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
2Kfar9ixINmC2KfZhtmI2YYg2K3Zhdin2YrYqiDYp9iyINmF2LnZhNmI2YTYp9mGINix2Kcg2KfYrNix2Kcg2YPZhtmK2YUg2K/ZitmG2YXYp9mGINix2Kcg2KjZhyDYotmGINmH2Kcg2KfYr9inINmD2LHYr9mHINin2YrZhQ==

سخنگوی ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد؛

اگر قانون حمایت از معلولان را اجرا کنیم دینمان را به آن ها ادا کرده ایم

سخنگوی ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اگر قانون حمایت از معلولان را اجرا کنیم دینمان را به آن ها ادا کرده ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، موسی الرضا حاجی بگلو در مراسم نشست صمیمی شهردار مشهد الرضا (ع) با توانیابان شاغل در شهرداری مشهد، اظهار کرد: در این دوره نگاه ما در حوزه مدیریت شهری متفاوت است.

وی با اشاره به مراسم بهره برداری و رونمایی از فضای تفریحی ورزشی، کتب و ناوگان اتوبوسرانی ویژه نابینایان که روز گذشته برگزار شد، بیان کرد: خوشحال هستیم که این اتفاق مهم در روز گذشته در همه شبکه ها چه در داخل و چه در خارج پخش شد و این امر یک نقطه مثبتی است که در مشهد آغاز شده و این نشان می دهد که شهرداری مشهد به این امر فکر می کند و برنامه ویژه ای برای توانیابان دارد.

سخنگوی ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: اگر قانون حمایت از معلولان را اجرا کنیم دینمان را به آن ها ادا کرده ایم.

معلول نباید جز درد معلولیت، درد دیگری در شهر داشته باشد

در ادامه این مراسم جواد شکوری مشاور شهردار مشهد در امور افراد دارای معلولیت تصریح کرد: با پیگیری های شورای شهر، شهرداری و سمن های مرتبط؛ شهر به سمتی خواهد رفت که برای توانیابان با مشکلات کمتری همراه شویم.

وی با اشاره به صحبت رییس جمهور، اضافه کرد: معلول نباید جز درد معلولیت، درد دیگری در شهر داشته باشد.

مشاور شهردار مشهد در امور افراد دارای معلولیت با خطاب قرار دادن شهردار مشهد، اظهار کرد: شما شهردار ۳.۵ میلیون جمعیت و بر مشکلات این شهر واقف هستید؛ درخواست داریم نیم نگاهی مثل امروز داشته باشید و پای صحبت و مشکلات همکاران ما بنشینید؛ از اینکه مشکلات همکاران خود را در دستور کار قرار داده اید، تشکر می کنم.

شکوری با بیان اینکه خواستار آن هستیم که در وهله اول خواهان قانون حمایت از افراد دارای معلولیت باشید، خاطرنشان کرد: امیدوارم امروز با دستورات اقای شهردار بتوانیم به سمت اجرایی شدن این قانون حرکت کنیم.

رضا رجائی

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2004693349202
Qt: 2.2648863792419