دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۱۷:۱۴
چچ
2b7ZitmI2LPYqiDZh9in2Yog2YXZiNix2K/ZhtmK2KfYsiDYqNix2KfZiiDZvtix2YjamNmHINmH2KfZiiDYudmF2LHYp9mG2Yog2YXZiNix2K8g2KrZiNis2Ycg2YjZitqY2Ycg2K7ZiNin2YfYryDYqNmI2K8=

معاون عمران، حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد ؛

پیوست های موردنیاز برای پروژه های عمرانی مورد توجه ویژه خواهد بود

معاون عمران، حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد گفت: پیوست های موردنیاز برای پروژه های عمرانی مورد توجه ویژه خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل منبتی، در جلسه تکریم و معارفه خود که با حضور شهردارمشهد و جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، افزود: از ابتدا خادم امام رضا(ع) بوده ام و خوشحال هستم که توفیق خادمی به زائران امام رضا(ع) هنوز هم نصیب من است.
وی با بیان اینکه شهر مشهد هویت و موجودیت خود را از امام رضا(ع) گرفته است، اظهارکرد: بنابراین هرپروژه ای باید پیوست رضوی داشته باشد .
معاون عمران، حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: یکی دیگر از موضوعاتی که مورد توجه قرارخواهد گرفت مد نظر قراردادن پیوست های مورد نیاز پروژه های عمرانی به ویژه مناسب سازی برای معلولان عزیز است.
منبتی با اشاره به تخصص خود در ساماندهی حاشیه شهر، تصریح کرد: برهمین اساس و با توجه به تجربیاتی که در اختیار دارم پروژه های مناسبی در مناطق حاشیه ای شهر با توجه به نیازهای این مناطق طراحی و اجرا خواهد شد.
وی ادامه داد: یکی دیگر از موضوعاتی که در اجرای پروژه های عمرانی باید مورد توجه قرار بگیرد بحث پدافند غیر عامل است که در طراحی پروژه ها به آن توجه ویژه خواهد شد.
معاون عمران،حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: یکی از تاکیدات شهردار انجام مطالعات دقیق قبل از اجرای پروژه ها است لذا همه پروژه های عمرانی دارای مطالعات دقیق و نیاز سنجی مورد نیاز خواهد بود.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.91294129689534
Qt: 0.36304569244385