دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۱۹:۵۳
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2KfZitis2KfYryDYstmF2YrZhtmHINio2LHYp9mKINit2LbZiNixINiv2LEg2YbZhdin2YrYtNqv2KfZhyDZgdix2LXYquKAjNmH2KfZiiDYs9ix2YXYp9mK2YfigIzar9iw2KfYsdmK

رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد؛

ایجاد زمینه برای حضور در نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری

رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد بر ایجاد زمینه برای حضور در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجید دبیریان در جلسه دیدار اعضای شورای شهر اهواز با اعضای شورای شهر مشهد، اظهار کرد: در پیشبرد اهداف خود اعتقادی به جدایی ماموریت های خود نداریم، ما جزئی از کل واحد در نظام جمهوری اسلامی هستیم، امید دارم از بازدیدی که از برخی پروژه های شهرداری داشتید، راضی باشید؛ هر اتفاقی که در این شهر می افتد، شامل لطف حضرت رضا (ع) می‌شود.

وی ادامه داد: امروزه به واسطه معاونت اقتصادی تجربیات موفقی را در عقد قراردادها در شهرداری داریم، ما این آمادگی را داریم تا مدل های تنظیم قراردادهای خود را در اختیار شما قرار دهیم.

رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه در حال حاضر مصوبات و قوانینی که در شورای اسلامی در سنوات قبل طراح آن معاونت اقتصادی بوده را احصا کردیم، افزود: این موارد را نیز می توانیم در اختیار شما قرار دهیم؛ علاوه بر این ما دارای مرکز پژوهش های خوبی هستیم و می‌توانید از ظرفیت آن استفاده کنید .

دبیریان با اشاره به برگزاری نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در ادوار گذشته، تاکید کرد: ما می‌توانیم در جهت تعامل فرصتی را برای حضور دیگر شهرها در این نمایشگاه‌ها ایجاد کنیم تا تعاملی مثبت شکل گیرد. وی با بیان اینکه یکی از اشکالاتی که در کشور ما در حوزه های مختلف وجود دارد، ورود به پروژه هایی است که در خصوص آن ارزیابی واقعی انجام نشده، تصریح کرد: باید در این امر نیز اهتمام ویژه ای داشته باشیم. استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری؛ تنها مسیر دست یابی به درآمدهای پایداراست.

در ادامه مهدی ناصحی نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد، خاطرنشان کرد: مهم ترین چالش های پیش رو شهرداری و شورا تامین منابع است؛ تنها مسیر برای ایجاد درآمدهای پایدار استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری است. وی با بیان اینکه باید در مسیر ایجاد زمینه های جدید برای سرمایه‌گذاری گام برداریم، گفت: امید دارم بتوانیم با یکدیگر یکسری از مشکلات در سطح کلان مدیریت شهری را حل و فصل کنیم.

غزاله شهیدی

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.4368185997009
Qt: 1.0880129337311