•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 324
   کد: 71040
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۳/۱۲
   در آستانه نیمه شعبان صورت گرفت؛

   برگزاری هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای چهارم در تالار شهر

   باید شورای چهارم در سال جاری با همدلی و همزبانی بین خود با شهرداری و مدیران شهری و استانی بعد از این بتواند نقش شورای شهرداری را به شورای شهر ارتقاء دهد.
   برگزاری هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای چهارم در تالار شهر

   هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد در استانه نیمه شعبان در تالار شهر برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رییس شورای اسلامی شهر مشهد در هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای اشلامی شهر که در تالار شهر برگزار شد، اظهار داشت: از شهردار و همکارانش به خاطر تلاش‌هایی که در راستای آماده‌سازی تالار شهر برای برگزاری جلسه علنی شورای اسلامی شهر در آستانه میلاد امام زمان(ع) به کار بستند، تشکر می‌کنم.
   محسن انتظاری هروی افزود: امروز مراسم کلنگ‌زنی خط 3 قطار شهری با حضور وزیر کشور انجام می‌شود که در این راستا کمال تشکر را از دولت، وزیر کشور و معاون عمرانی وی داریم.
   وی خاطرنشان ساخت: با کمک دولت و شهرداری، تسهیلاتی فراهم شده است تا فاز اول خط 3 قطار شهری مشهد طی 30 تا 36 ماه به بهره‌برداری برسد.
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: باید شورای چهارم در سال جاری با همدلی و همزبانی بین خود با شهرداری و مدیران شهری و استانی بعد از این بتواند نقش شورای شهرداری را به شورای شهر ارتقاء دهد.
   انتظاری هروی یکی از مسایل مهم را کمبود تخت‌های بیمارستانی عنوان کرد و گفت: کمبود 2 هزار و 400 تخت بیمارستانی و اوضاع بد برخی بیمارستان‌ها با هزینه 400 میلیون تومانی لازم برای احداث هر تخت، نیازمند همکاری بیشتر دستگاه‌ها است. شهرداری مشهد با هزینه 120 میلیون تومان امکان‌سنجی رفع این کمبود را انجام داده اما با گذشت زمان طولانی متاسفانه اقدام اجرایی از سوی مسئولین مربوطه در این خصوص انجام نشده است.
   لازم به ذکر است، در این جلسه از جانبازان عضو شورای اسلامی شهر مشهد نیز تقدیر به عمل آمد.
   احمد پورمنفردی
    

   تعداد بازدید: 324
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .