•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 203
   کد: 71671
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
   نایب رییس مجلس شورای اسلامی در آیین بهره‌برداری از مسجد و حسینیه یزدی‌آبادی‌ها:

   احداث 110 مسجد توسط مدیریت شهری مشهد اقدامی ارزشمند و قابل تقدیر است

   باید تلاش کنیم مدیریت سلوک، رفتار و تصمیم‌گیری ما از بالاترین پشتیبانی عقلانی، فکری و معرفتی برخوردار باشد و در جهت تحقق اراده و عزم خود تلاش کنیم.
   احداث 110 مسجد توسط مدیریت شهری مشهد اقدامی ارزشمند و قابل تقدیر است

   نایب رییس مجلس شورای اسلامی ساخت 110 مسجد را از سوی مدیریت شهری با همکاری سپاه کاری ارزشمند و قابل تقدیر دانست و افزود: برکات آن خارج از مجال توصیف است و امید می‌رود تبدیل به مجتمع و کانون‌های فرهنگی با کارکردهای خاص خودش شود.

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت‌الاسلام محمد ابوترابی فرد با بیان این مطلب در آیین بهره‌برداری از مسجد و حسینیه یزدی‌آبادی‌ها که یکی از پروژه‌های مذهبی و فرهنگی طرح بزرگ میدان شهدا است، بیان کرد: اگر مشهد چند سال اخیر را با یکصد سال گذشته که مقایسه کنیم، شاهد تحولات عظیم و بزرگ خواهیم بود. این در نتیجه همدلی و همزبانی بین دو نهاد تصمیم‌گیرو تصمیم‌ساز شهرداری و شورای شهر است و امید می‌رود این همکاری بیشتر از گذشته شده و اقتدار و بالندگی بیشتر این دو نهاد را در کنار ارتباط آن‌ها با نمایندگان مجلس و مدیریت اجرایی استان شاهد باشیم.
   وی با اشاره به اینکه عقل و علم و عزم منشأ برکات بسیاری می‌شود، گفت: کسانی که اراده کردند سلوک، خردورزی و عقلانیت را داشته باشند و خرد خود را با علم و دانش بارور کنند، قطعا منشأ تحولات بسیاری خواهند بود.
   نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیریت جهادی مورد تاکید مقام معظم رهبری، خلق و آفرینش مدیرانی مبتنی بر این 3 ویژگی است، اظهار کرد: قرآن هرجایی که از عمل صالح یاد می‌کند، ایمان را به آن گره می‌زند. چرا که نمی‌توان عمل صالح را بدون ایمان انجام داد. لذا اهل معرفت می‌گویند عمل صالح مرحله نهایی سلوک است.
   حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد در ادامه اضافه کرد: اگر اهل معرفت آراسته به عمل صالح شود، پرواز می‌کند و قرآن از این رو بر نقش عمل صالح و ایمان در کنار هم تاکید می‌کند که می‌خواهد نشان دهد نقش معرفت دارای اهمیت است و این نقش برجسته است.
   وی خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم مدیریت سلوک، رفتار و تصمیم‌گیری ما از بالاترین پشتیبانی عقلانی، فکری و معرفتی برخوردار باشد و در جهت تحقق اراده و عزم خود تلاش کنیم.
   نایب رییس مجلس شورای اسلامی دفاع مقدس را ثمره خلق این سه عنصر خواند و گفت: اقتدار سیاسی امروز نیز ثمره عقلانیت، علم و عزم است که در چهره رهبر معظم انقلاب متجلی شده و امروز شاهد این عزت و اقتدار و بالندگی در بین مردم ایران اسلامی هستیم.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 203
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .