•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 76
   کد: 44715
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد:

   رضای خداوند باید در قلم خبرنگار جاری باشد

   صف جدایی بین ما، خبرگزاری و رسانه‌ها وجود ندارد و جامعه باید به سطحی برسد که مسوولین مورد سوال مردم قرار بگیرند.
   رضای خداوند باید در قلم خبرنگار جاری باشد

   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد گفت: خبرنگار نباید برای رضای مدیران قلم بزند، بلکه باید در قلم خبرنگار رضای خدا جاری باشد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حسین نژاد به مناسبت روز خبرنگار با حضور در اداره رسانه بیان کرد: هدف از خبرگزاری، رسیدن به جامعه مطلوب با ابزارهای مناسب است که استفاده از این ابزار مطلوب برای رسیدن به زندگی بشری است.
   وی عنوان کرد: خبرنگاری موفق است که هدف خود را فراموش نکند و به آن سمت و سو حرکت کند.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد ادامه داد: صداقت و حمایت خبرنگار از زبان هر مسوولی که باشد، ماهیت خبر را شکل می‌دهد و ماهیت خبر، قلم خبرنگار است.
   وی اضافه کرد: همچنین باید خبرنگاران نقطه تعادل را بیابند تا به جامعه مطلوب برسند که لازمه حرکت به این سمت و سو، وجود ابزارهایی است که ما را به این هدف نزدیک سازد.
   حسین نژاد با اشاره به اینکه رسانه‌ها نباید قلم مدیر باشند، خاطرنشان کرد: نباید هرچه که آنان دیکته کردند را بنویسند و اصحاب رسانه باید اهداف خود را در سایه نظام و منویات مقام معظم رهبری قرار دهند، به طوری که قلم آنان فردا از آنان شکایت نکند.
   وی تاکید کرد: صف جدایی بین ما، خبرگزاری و رسانه‌ها وجود ندارد و جامعه باید به سطحی برسد که مسوولین مورد سوال مردم قرار بگیرند.
   زهرا غلامی

    

    


    

   تعداد بازدید: 76
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .