•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 116
   کد: 192593
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد؛

   توجه ویژه شورای پنجم به توسعه خطوط قطار شهری

   حمایت شورای شهر از احداث خطوط شهری به ویژه اجرای 5.5 کیلومتر از خط سه قطار شهری مشهد در هسته مرکزی شهرادامه خواهد داشت و امیدواریم طبق برنامه ریزی های انجام شده سال 1400 شاهد مسافرگیری این بخش از خط سه در ایتسگاه مجاور حرم مطهر باشیم.
   توجه ویژه شورای پنجم به توسعه خطوط قطار شهری

   رییس شورای اسلامی شهرمشهد گفت: شورای پنجم به توسعه زیرساخت های شهری از جمله خطوط قطار شهری توجه ای ویژه دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری امروز در مراسم ورود دستگاه حفار به پایانه مسافربری امام رضا(ع) که با حضورشهردار مشهد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی، شیران خراسانی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، جمعی از اعضای شورای شهر و معاونان شهردار برگزار شد، افزود: حفر بیش از 8.40 کیلومتر از تونل خط سه قطار شهری مشهد در جبهه شمالی و ورود دستگاه حفر به پایانه امام رضا(ع) در دهه مبارک فجرقابل تقدیر است که از این بابت از همه دست اندرکاران تشکر می کنم.
   وی اضافه کرد: طی مدت دوسال ونیم گذشته شورای شهروکمیسیون برنامه و بودجه شورا به ایجاد زیرساختهای شهری به خصوص احداث خطوط قطارشهری مشهد و تامین منابع موردنیازتوجه ویژه ای داشته است.

   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 116
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .