•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 109
   کد: 193463
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
   رییس گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد خبرداد؛

   اقدامات پیشگیرانه مدیریت شهری در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا

   در کنار اقدامات آموزشی، در راستای نظافت و استریل مدوام وسایل حمل ونقل عمومی از جمله ناوگان اتوبوسرانی، قطار شهری، پایانه های مسافربری و همچنین اماکن عمومی از جمله گرم خانه ها، خانه های سبز، ادارات و سرویس های بهداشتی اقداماتی سطح بندی شده صورت گرفته است.
   اقدامات پیشگیرانه مدیریت شهری در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا

   رییس گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد از اقدامات پیشگیرانه مدیریت شهری در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید اکلملی در این خصوص گفت: با توجه به گزارش موارد ابتلا به بیماری کرونا در کشور، به دستور شهردار مشهد در راستای جلسات مستمر گذشته با دانشگاه علوم پزشکی مشهد، راهکارهای مرتبط با پیشگیری از انتشار این بیماری ویروسی مورد بررسی قرار گرفت.
   وی افزود: در همین راستا ورودی های شهر کنترل و پایگاه های مدیریت بحران در آمادگی کامل قرار دارند.
   وی اضافه کرد: همچنین آموزش های لازم برای رعایت بهداشت عمومی به کلیه شهروندان در دست اقدام می‌باشد.
   اکلملی ادامه داد: در کنار اقدامات آموزشی، در راستای نظافت و استریل مدوام وسایل حمل ونقل عمومی از جمله ناوگان اتوبوسرانی، قطار شهری، پایانه های مسافربری و همچنین اماکن عمومی از جمله گرم خانه ها، خانه های سبز، ادارات و سرویس های بهداشتی اقداماتی سطح بندی شده صورت گرفته است.
   رییس گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد گفت: از شهروندان درخواست می شود تا نکات بهداشتی را برای پیشگیری از ابتلا به بیماری رعایت کنند.
    

   تعداد بازدید: 109
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .