•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 291
   کد: 193782
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
   معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در مرکز 137 خبر داد؛

   رعایت عدالت توزیعی در جانمایی المان های نوروز 99 / آموزش های فرهنگسراهای مشهد، تخصصی می شود

   البته باید به این نکته توجه کرد که عدالت توزیعی به این معنی نیست که همه مناطق و نقط شهر این المان ها را داشته باشند زیرا تعداد المان ها محدود است اما تلاش شده است در مناطق کم برخوردارتر نیز المان های جدید نوروزی نصب شود.
   رعایت عدالت توزیعی در جانمایی المان های نوروز 99 / آموزش های فرهنگسراهای مشهد، تخصصی می شود

   معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از رعایت عدالت توزیعی در جانمایی و نصب المان های نوروز 99 خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، صدرا یوسفی در حاشیه پاسخگویی تلفنی به درخواست های شهروندان در مرکز 137 بیان داشت: با توجه به تاکیدات شورای اسلامی شهر به جانمایی و نصب المان ها و یادمان های شهری در همه نقاط شهر، تلاش شده است تا در جانمایی المان های نوروز 99، همه نقاط شهر مدنظر قرار گیرد، البته باید به این نکته توجه کرد که عدالت توزیعی به این معنی نیست که همه مناطق و نقط شهر این المان ها را داشته باشند زیرا تعداد المان ها محدود است اما تلاش شده است در مناطق کم برخوردارتر نیز المان های جدید نوروزی نصب شود.
   وی افزود: بیشترین تماس های شهروندان با مرکز 137 در روز جاری به حوزه آموزش و فرهنگسراها اختصاص داشت که در این حوزه نیز رویکرد ما به سمت تخصصی کردن آموزش ها تغییر کرده است تا بتوانیم کیفیت آموزش ها را تغییر داده و راندمان کاری را افزایش دهیم تا شهروندان مراجعه کننده به فرهنگسراها، بهره مندی بیشتری داشته باشند.
   * آغاز اجرای عملیات میدانی کلان پروژه رعایت حق تقدم عابر پیاده از ابتدای سال 99
   یوسفی اظهار داشت: تکالیف معاونت فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در حوزه فرهنگ شهروندی، بسیار گسترده است اما اولویت های اصلی بر روی دو کلان پروژه رعایت حق تقدم عابر پیاده و تفکیک زباله از مبداء است، بخش های مختلف علمی، پژوهشی و میدانی، تحقیق و پژوهش بر روی این دو پروژه را انجام داده اند و از ابتدای سال 99، در سطح شهر، عملیات میدانی از لحاظ فرهنگسازی و آگاهسازی شهروندان، آغاز خواهد شد، زیرساخت های لازم از لحاظ آماده کردن تقاطع های سطح شهر برای اجرای پروژه رعایت حق تقدم عابر پیاده نیز آماده سازی شده است. 

   تعداد بازدید: 291
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .