•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 208
   کد: 193917
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد خبر داد؛

   ثبت نام الکترونیک تحویل نهال رایگان

   متقاضیان می‌توانند با ورود به سامانه خدمات الکترونیک شهرداری مشهد، اطلاعات مکانی و مشخصات خود را در بخش «تحویل رایگان نهال» که زیرمجموعه «خدمات شهری» است، وارد نمایند.
   ثبت نام الکترونیک تحویل نهال رایگان

   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد از ثبت نام الکترونیک تحویل نهال رایگان خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجائیان با بیان این خبر افزود: در سال‌های گذشته فرایند ارائه نهال به شهروندان در این فصل، با ثبت نام قبلی و مراجعه حضوری متقاضیان به مراکز معرفی‌شده صورت می‌گرفت که تغییر شیوه تحویل نهال به شکل کنونی، سهولت بیشتری را در زمینه دریافت نهال برای شهروندان به همراه دارد.
   وی با اشاره به نحوه ارائه این خدمت گفت: متقاضیان می‌توانند با ورود به سامانه خدمات الکترونیک شهرداری مشهد، اطلاعات مکانی و مشخصات خود را در بخش «تحویل رایگان نهال» که زیرمجموعه «خدمات شهری» است، وارد نمایند. شهرداری هر یک از مناطق با تجمیع درخواست‌ها، زمان تحویل نهال‌ها را از طریق پیامک به اطلاع شهروندان می‌رساند.
   وی تصریح کرد: هر فرد با ارائه کد ملی می‌تواند تا ۳ نهال درخواست نماید که بسته به خواست افراد، مثمر یا غیرمثمر خواهد بود. همچنین در صورت نیاز، پرسنل شهرداری در کاشت نهال، شهروندان را یاری خواهند کرد
    

   تعداد بازدید: 208
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .