•  
   منبع خبر : ۱۰۱۲
   تعداد بازدید: 141
   کد: 194126
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبر داد؛

   استقرار امدادگران هلال احمر در پایانه مسافربری امام رضا(ع) برای تب سنجی مسافران /خرید 10 تب سنج لیزری از سوی سازمان پایانه های شهرداری مشهد

   بر این اساس مسافران ورودی به مشهد همه روزه از ساعت 5صبح تا 23 که اتوبوس ها به پایانه وارد می شوند از سوی امداد گران کنترل و تب سنجی می شوند.
   استقرار امدادگران هلال احمر در پایانه مسافربری امام رضا(ع) برای تب سنجی مسافران /خرید 10 تب سنج لیزری از سوی سازمان پایانه های شهرداری مشهد

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از استقرار امداد گران هلال احمر در پایانه مسافربری امام رضا(ع) برای تب سنجی مسافران خبرداد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد،خلیل الله کاظمی در این خصوص گفت: روزانه حدود 30 هزار مسافر از طریق پایانه مسافربری توسط 1500 دستگاه اتوبوس از مشهد خارج یا به مشهد وارد می شوند که پس از شیوع ویروس کرونا آمار جابه جایی مسافر از طریق پایانه در دهه ابتدایی اسفندماه امسال نسبت به سال گذشته 27 درصد کاهش داشته است.
   وی افزود: با توجه به این موضوع و تاکیدات شهردار مشهد و هماهنگی انجام شده از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی امدادگران هلال احمر از امروز در پایانه مسافربری امام رضا(ع) مستقر شده اند.
   وی با بیان اینکه 10 عدد تب سنج لیزری نیز از سوی سازمان پایانه های شهرداری مشهد خریداری و در اختیار امدادگران هلال احمر قرار داده شده است، اظهارکرد: بر این اساس مسافران ورودی به مشهد همه روزه از ساعت 5صبح تا 23 که اتوبوس ها به پایانه وارد می شوند از سوی امداد گران کنترل و تب سنجی می شوند.
   کاظمی ادامه داد: همچنین آمبولانس در محل پایانه مستقر و در صورت تشخیص مورد مشکوک فرد به وسیله آموبولانس به بیمارستان انتقال داده می شود.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: از مردم درخواست می شود تا حد الامکان از سفر به شهر مشهد خودداری کنند.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 141
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .