•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 447
   کد: 194210
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴
   با توجه به استقبال شهروندان صورت می پذیرد؛

   تمدید درخواست غیرحضوری دریافت نهال رایگان برای یک هفته دیگر

   استقبال گسترده شهروندان برای ثبت نام غیرحضوری و دریافت نهال رایگان باعث گردید که بازه زمانی تعیین شده که تا ۱۵ اسفندماه مقرر گردیده بود برای یک هفته دیگر تمدید شود.
   تمدید درخواست غیرحضوری دریافت نهال رایگان برای یک هفته دیگر

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: در راستای حفظ سلامت شهروندان امسال برای اولین بار بستر خدمات غیر حضوری ثبت نام دریافت نهال رایگان ایجاد شد که این موضوع با استقبال مناسبی از سوی شهروندان مواجه شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در این خصوص گفت: در ابتدا، مقرر شده بود حدود ۳۵ ایستگاه عرضه نهال رایگان در سطح مناطق مستقر گردد و حدود ۲۰۰ هزار اصله نهال مثمر و غیر مثمر در اختیار شهروندان مشهدی قرار گیرد اما در جهت حفظ سلامت شهروندان تصمیم گیری شد تا فعالیت این ایستگاه ها لغو و درخواست دریافت نهال از طریق ۳ درگاه غیرحضوری شامل اپلیکیشن شهرمن، سامانه ارتباط مردمی ۱۳۷ و سامانه جامع فضای سبز شهر مشهد فراهم گردید.
   وی افزود: استقبال گسترده شهروندان برای ثبت نام غیرحضوری و دریافت نهال رایگان باعث گردید که بازه زمانی تعیین شده که تا ۱۵ اسفندماه مقرر گردیده بود برای یک هفته دیگر تمدید شود.
   وی ادامه داد: شهروندان عزیز می توانند تا ۲۲ اسفند ماه با مراجعه به اپلیکیشن شهرمن، سامانه ارتباط مردمی ۱۳۷ و سایت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری مشهد نسبت به دریافت نهال رایگان اقدام کنند. 

   تعداد بازدید: 447
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .