•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 231
   کد: 195082
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
   اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد؛

   پیش بینی ادامه بارش رگبار باران و احتمال بارش تگرگ در استان

   24 ساعت گذشته باخرز با کمینه دمای 3+ درجه سانتیگراد سردترین و سرخس با بیشینه دمای 21 درجه سانتیگراد گرمترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند.
   پیش بینی ادامه بارش رگبار باران و احتمال بارش تگرگ در استان

   اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد ادامه بارش رگبار باران همراه با احتمال بارش تگرگ را پیش بینی کرده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بر اساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی نشان دهنده ادامه بارش در نواحی غربی و جنوبی استان است که پیرو پیش بینی های قبلی انتظار می رود به تدریج از ساعات بعدازظهر امروز بر مقدار بارش ها به صورت رگبار و رعد و برق با احتمال بارش تگرگ (خصوصا در نیمه جنوبی استان) افزوده شود.
   طی امروز دوشنبه تا اواخر وقت سه شنبه با گستردگی این سیستم، کماکان بارش ها و نیز گاهی وزش باد شدید در غالب نقاط استان ادامه خواهد یافت، که در این مدت احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، ایجاد رواناب و سیلابی شدن مسیل های استان پیش بینی می شود.
   در 24 ساعت گذشته باخرز با کمینه دمای 3+ درجه سانتیگراد سردترین و سرخس با بیشینه دمای 21 درجه سانتیگراد گرمترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. طی این مدت کمینه و بیشینه دمای شهر مشهد به ترتیب 8 و 17 درجه سانتیگراد بوده است.
   همچنین آسمان امروز دوشنبه شهرستان مشهد،نیمه ابری تا ابری همراه با رگبار و رعدوبرق با احتمال بارش تگرگ گاهی وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود، دمای هوای امروز مشهد درسردترین زمان 9درجه سانتیگراد که در گرم ترین زمان به 16 درجه سانتیگراد افزایش پیدا خواهد کرد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 231
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .