•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 155
   کد: 195194
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
   به منظور زیباسازی منظر و طراوت محیط شهری صورت پذیرفت؛

   کاشت 40هزار بوته گل لاله در بوستان کوهسنگی

   رویکرد مدیریت شهری نگهداشت فضای سبز، با هدف زیباسازی بصری و با هدف ایجاد محیطی مناسب و زیبا وایجاد نشاط و سرزندگی در بین شهروندان می باشد تا گام موثری در راستای افزایش سطح رضایتمندی، خدمت‌رسانی و رفاه حال شهروندان و زائران باشد .
   کاشت 40هزار بوته گل لاله در بوستان کوهسنگی

   شهردار منطقه 8 مشهد از کاشت 40هزار بوته گل لاله در بوستان کوهسنگی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی شیرازی با بیان این خبر اظهار کرد: 40 هزار بوته گل لاله با هدف زیباسازی بصری و ایجاد محیطی مناسب و زیبا وایجاد نشاط و سرزندگی در بین شهروندان در بوستان کوهسنگی کاشته شد.
   وی ادامه داد: هدف از کاشت این گل‌ها ایجاد نشاط و تلطیف روحیه شهروندان است بنابراین قصد داریم با کاشت و به تصویر کشیدن زیبایی گل‌های لاله با تداعی گوشه‌ای از زیبایی خلقت خداوند، آراستگی و پیراستگی طبیعی را به بوستان شهرمان ببخشیم.
   وی افزود: هر ساله شهرداری‌ها در اواخر فصل پاییز اقدام به کاشت پیاز گل لاله می‌کنند تا در بهار عموم شهروندان و زائران بارگاه منور رضوی از چشم‌انداز زیبای آن استفاده نمایند، لذا به منظور زیباسازی منظر و طراوت محیط شهری و در جهت پویایی وشادابی شهروندان، اداره فضای سبز منطقه 8 اقدام به کاشت پیاز گل های لاله در سطح حوزه استحفاظی منطقه کرده است .
   شهردار منطقه 8 مشهد با اعلام خبر کاشت 40 هزار گل لاله اظهار کرد: رویکرد مدیریت شهری نگهداشت فضای سبز، با هدف زیباسازی بصری و با هدف ایجاد محیطی مناسب و زیبا وایجاد نشاط و سرزندگی در بین شهروندان می باشد تا گام موثری در راستای افزایش سطح رضایتمندی، خدمت‌رسانی و رفاه حال شهروندان و زائران باشد .
   شیرازی افزود: با کاشت زمینی این گل تا یک سوم هزینه نسبت به خرید گلدان آماده صرفه جویی صورت می پذیرد.
   شهردار منطقه 8 مشهد خاطر نشان کرد: با توجه به جایگاه بوستان کوهسنگی به عنوان قطب گردشگری شهر مشهد و استقبال شهروندان ، زائران و مجاوران در مشهد از فضای سبز این مجتمع عظیم فرهنگی و تفریحی استفاده از گونه‌های خاص گل و گیاه که زیبایی بوستان را دوچندان می‌کند، دارای اهمیت خاصی است.
    

   تعداد بازدید: 155
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .