•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 212
   کد: 196913
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰
   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد؛

   نصب تابلو پیام متغیر اطلاعاتی در بزرگراه شهید سردار قاسم سلیمانی

   از نمونه‌های اطلاعاتی که عمدتا از طریق تابلوهای متغیر در اختیار رانندگان قرار می‌گیرد می‌توان به زمان سفر میان مبادی و مقاصد شخصی، وضعیت تراکم ترافیکی در کریدورهای بزرگراهی، اطلاع‌رسانی از شرایط جوی و... اشاره کرد.
   نصب تابلو پیام متغیر اطلاعاتی در بزرگراه شهید سردار قاسم سلیمانی

   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از نصب تابلو پیام متغیر اطلاعاتی در بزرگراه شهید سردار قاسم سلیمانی در اردیبهشت ماه سال جاری خبرداد.
   به گزارش پایگاه‌اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی عطارزاده طوسی با بیان این مطلب، اظهار کرد: هدف از نصب این تابلو ارائه پیام‌های ترافیک در راستای بالا بردن فرهنگ عمومی ترافیک اطلاع‌‍رسانی از طریق پیام‌های کوتاه متنی به منظور کاهش خسارات مالی و جانی ناشی از تصادفات است.
   وی ادامه داد: تابلوهای پیام متغیر از تجهیزات مهم کنترل ترافیک بوده که به منظور ارائه اطلاعات به رانندگان در طول مسیر صورت می‌گیرد.
   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: از نمونه‌های اطلاعاتی که عمدتا از طریق تابلوهای متغیر در اختیار رانندگان قرار می‌گیرد می‌توان به زمان سفر میان مبادی و مقاصد شخصی، وضعیت تراکم ترافیکی در کریدورهای بزرگراهی، اطلاع‌رسانی از شرایط جوی و... اشاره کرد.
   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 212
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .