•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 404
   کد: 197322
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری خبرداد؛

   تولید بیش از 5 هزار لیتر مواد ضدعفونی در گارگاه‌های تولیدی

   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری از تولید بیش از ۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی سطوح و اجسام در کارگاه تولید مواد ضدعفونی سطوح و اجسام شرکت بهره‌برداری قطار شهری خبر داد.
   تولید بیش از 5 هزار لیتر مواد ضدعفونی در گارگاه‌های تولیدی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، وحید مبین مقدم با اعلام این خبر، اظهار کرد: جهت مقابله با ویروس کرونا و ضدعفونی کردن مداوم ناوگان و ایستگاه‌های قطار شهری و سرویس‌دهی ایمن به شهروندان مطابق پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی، در اواخر فروردین ماه کارگاه تولید محلول ضدعفونی سطوح و اجسام در این شرکت راه‌اندازی شد.
   وی ادامه داد: از ابتدای اردیبهشت ماه تاکنون بیش از پنج هزار لیتر مواد ضدعفونی سطوح و اجسام در این شرکت تولید شده است.
   مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری بیان کرد: محلول ضدعفونی سطوح و اجسام تهیه‌ شده در شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد بر پایه ترکیبات پراکسیدهیدروژن و پراستیک اسید است که قابلیت حذف ویروس‌ها، باکتری‌ها و قارچ‌ها را داشته و فاقد باقیمانده سمی و غیرمجاز است.
   مبین مقدم خاطرنشان کرد: از این محلول برای گندزدایی و ضدعفونی ۱۳۰ واگن قطار شهری، اماکن کارگاهی و اداری، و تمامی ایستگاه‌های خط ۱ و ۲ و سطوح قابل‌دسترس مردم مانند گیت‌ها، دستگاه‌های شارژ من کارت، پله‌برقی‌ها، میله‌ها، صندلی‌ها و همچنین کلیدهای آسانسورها استفاده می‌شود. 

   تعداد بازدید: 404
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .