•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 389
   کد: 197348
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵
   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبرداد؛

   ارائه اینترنت رایگان برای تهیه بلیت مسافران

   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با اشاره به تهیه بلیت سفر اینترنتی، گفت: در این طرح با ارائه فعال سازی چتر اینترنتی رایگان در محوطه خارج از سالن و پشتیبانی این شبکه مسافران را تشویق به خرید بلیت
   اینترنتی می‌نمایند.
   ارائه اینترنت رایگان برای تهیه بلیت مسافران

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محسن شریعتی با بیان این مطلب، اظهار کرد: برای بحث فروشی بلیت الکترونیکی در پایانه‌ها موضوع ارائه خدمات اینترنتی رایگان برای مبحث فرهنگ‌ سازی لحاظ شده است.
   وی افزود: در حال حاضر زیرساخت‌های لازم در پایانه‌های مسافربری برای خرید بلیت الکترونیکی در تمامی جهات برای مسافرین راه‌اندازی شده است.
   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد بیان کرد: در این طرح با ارائه فعال سازی چتر اینترنتی رایگان در محوطه خارج از سالن و پشتیبانی این شبکه مسافران را تشویق به خرید بلیت اینترنتی می‌‌نمایند.
   شریعتی خاطرنشان کرد: این طرح شامل تخفیفات ویژه در فروش بلیط اینترنتی خواهد بود که حداقل با تخفیف ۳۰ درصد ارائه خواهد شد.
   وی اضافه کرد: همکاران و کارشناسان پایانه‌های مسافربری جهت ارائه و معرفی طرح در مکان‌های خارج از سالن حضور دارند و نسبت به راهنمایی شهروندان و مسافران اقدام می‌نمایند.
   مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: همچنین بروشور و اطلاعیه‌های روش استفاده از این بستر در مکان مذکور نصب و در معرض دید مسافرین قرار گرفته است.
   شریعتی تاکید کرد: گفتنی است که مسافران باید قبل از سفر اقدام به خرید و تهیه بلیت به صورت ایترنتی نمایند.
   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 389
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .