•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 208
   کد: 197551
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
   مدیر پروژه دفتر توسعه محله بلال شهرداری مشهد؛

   افکار سنجی و نظرسنجی پیش از اجرای پروژه‌ها در تمامی طرح‌ها مدنظر ما است

   مدیر پروژه دفتر توسعه محله بلال از افکار سنجی و نظرسنجی پیش از اجرای پروژه‌های محله بلال خبر داد.
   افکار سنجی و نظرسنجی پیش از اجرای پروژه‌ها در تمامی طرح‌ها مدنظر ما است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مرجان اشراقی با بان این خبر اظهار کرد: دفتر توسعه محله بلال از شهریور سال گذشته کار خود را با اجرای سه پروژه طراحی و اجرای پیاده‌رو اصلی خیابان بلال، زمین بازی کودکان در پارک جنگلی بلال پنج و اصلاح روشنایی پارک فجر آغاز کرده و خوشبختانه امروز نیز شاهد ادامه فعالیت‌های این دفتر در قالب اجرای زمین بازی کودکان در این محله هستیم.
   وی افزود: پروژه‌های این محله با توجه به رویکرد تسهیل گری‌ که در آن وجود دارد، نیاز است که پیش از اجرای پروژه، افکار سنجی در این زمینه انجام شود، به همین دلیل در اولین مرحله نظرات کودکان این محله به عنوان افراد مدنظر این طرح بررسی شد تا طبق نظرات آنها این حرکت به پیش برود، که در نهایت پس از بررسی‌های بسیار، امروز به مرحله اجرا رسیده و امیدواریم هرچه زودتر در اختیار کودکان این محله قرار بگیرد.
   مدیر پروژه دفتر توسعه محله بلال بیان کرد: در ارتباط با پروژه پیاده‌روسازی نیز با افکار سنجی و نظرسنجی کسبه محل از آنان خواستیم تا نظرات خود را در قالب آسیب‌ها و مشکلاتشان بیان کنند و خوشبختانه امروز شاهد رضایت آنها و دیگر اهالی محل بنا بر گفته شورای اجتماعی محلات هستیم. 

   تعداد بازدید: 208
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .