•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 225
   کد: 197658
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
   مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد؛

   توسعه خدمات الکترونیک باعث ارتقای سطح خدمات می‌شود

   مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد از شهروندان خواست درخواست‌های خود را در سامانه این سازمان ثبت و از مراجعه حضوری با توجه به شیوع کرونا خودداری کنند.
   توسعه خدمات الکترونیک باعث ارتقای سطح خدمات می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمدرضا سلامی با بیان این خبر اظهار کرد: همزمان با هفته ارتباطات، توسعه خدمات الکترونیک سبب ارتقای سطح خدمات، افزایش شفاف‌سازی و خطای انسانی در فرایندهای ارائه خدمات و همچنین کاهش نیاز به مراجعه حضوری است و ضروری است تا شهروندان از خدمات الکترونیکی استفاده کنند.
   وی با بیان این که بدون استفاده از شیوه‌های نوین ارتباطی و الکترونیکی نمی‌توان به موفقیت قابل توجهی دست یافت، افزود: الکترونیکی کردن وظایف امری حائز اهمیت است به نحوی که با بهره‌گیری از شیوه‌های جدید و حداقل هزینه، یک سیستم خدمات‌رسانی پرسرعت و با دامنه نفوذ و تاثیرگذاری بیشتر و کارآمد بوجود آمده تا پل ارتباطی مردم و مسئولان محکم‌تر و قابل اطمینان‌تر شود.
   مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: شیوع ویروس کرونا تاکیدی بر ضرورت توسعه خدمات الکترونیک است و کاهش محسوس مراجعه حضوری ارباب رجوع به ادارات و سازمان‌ها، سرعت بخشیدن پاسخگویی به مراجعه کنندگان، بهبود کارایی و بهره‌وری، کاهش ترددهای بی مورد شهری و ترافیک با توجه به کاهش مراجعه حضوری ارباب رجوع، افزایش سرعت و دقت رسیدگی به امور مردم و جلب رضایت ارباب رجوع از دستاوردهای ارائه خدمات الکترونیکی است.
   سلامی گفت: در حال حاضر شهروندان می‌توانند درخواست صدور مجوز قطع، هرس و جابه‌جایی درختان، درخواست کاشت نهال، گزارش مشاهده قطع درختان، درخواست تسهیلات تشویقی آبیاری درختان و پرداخت عوارض تخلف کمیسیون ماده هفت را از طریق مراجعه به سامانه Parks.mashhad.ir به این سازمان اعلام کنند. 

   تعداد بازدید: 225
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .