•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 239
   کد: 197835
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
   اعلام ۲۷۰۳ مورد آبگرفتگی توسط شهروندان به مرکز ۱۳۷؛

   بیشترین آبگرفتگی ها در کدام معابر مشهد بوده است؟

   در پی بارش باران های رگباری در سال ۹۸، دو هزار و ۷۰۳ بار، شماره سه رقمی مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ برای اعلام موارد آبگرفتگی معابر از سوی شهروندان به صدا درآمد.
   بیشترین آبگرفتگی ها در کدام معابر مشهد بوده است؟

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، آماده باش و دریافت و پیگیری درخواست های شهروندان در مواقع بحران مانند طوفان و بارش های رگباری باران و ...، در کنار فعالیت ۲۴ ساعته این مرکز در سایر روزهای سال، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
   در همین راستا، یکی از موضوعاتی که شهروندان در آن حوزه، طی برقراری ارتباط با مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ از طریق درگاه های ۱۰ گانه، درخواست های زیادی در مواقع بارش باران به ثبت رسانده و درخواست رسیدگی و حل سریع آن را دارند، موضوع آبگرفتگی، آب افتادگی و ایجاد روان آب در معابر است.
   تنها در سال ۹۸، دو هزار و ۷۰۳ شهروند، هنگام بارش باران، درخواست فوریتی خود با موضوع رفع آبگرفتگی معابر را به کارشناسان واحد دریافت این مرکز اعلام نمودنده اند که بلافاصله، کارشناسان واحد بیسیم مرکز، این مشکلات را به واحدهای اجرایی شهرداری ارجاع داده و تا لحظه حل، پیگیری نموده اند.
   ۵۸ درصد آبگرفتگی های معابر در فصل بهار، ۲۶ درصد در زمستان، ۵ درصد در پاییز و یک درصد در تابستان بوده و توسط شهروندان، به مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ اعلام است.
   منطقه ۶، به تنهایی، ۱۵ درصد آبگرفتگی های معابر و تماس های مرتبط به این حوزه را به خود اختصاص داده است و مناطق دو با ۱۳ درصد و سه با ۱۱ درصد، در رتبه های بعدی قرار دارند.
   همچنین بولوار حر، خیابان پورسینا، بولوار شاهنامه، بولوار توس، معابر فرعی بزرگراه آزادی و خیابان خوش سیما، به ترتیب، دارای بیشترین موارد آبگرفتگی اعلام شده از سوی شهروندان بوده اند. 

   تعداد بازدید: 239
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .