•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 402
   کد: 197864
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهدبا اشاره به نزدیک شدن فصل تابستان اعلام کرد؛

   آمادگی شهرداری مشهد برای اجرای پروتکل های بهداشتی ابلاغی در حوزه های مرتبط با مدیریت شهری در فصل تابستان

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: اولویت اول شهرداری، حفظ سلامت شهروندان و زائران است و تمهیدات لازم برای اجرای پروتکل های بهداشتی در حوزه مدیریت شهری در فصل تابستان اندیشیده شده است.
   آمادگی شهرداری مشهد برای اجرای پروتکل های بهداشتی ابلاغی در حوزه های مرتبط با مدیریت شهری در فصل تابستان

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی ویژه تابستان ۱۳۹۹ خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، شهرداری مشهد عملیات ضدعفونی و سایر اقدامات مورد نیاز را با تمام امکانات و تجهیزات، اجرایی نموده و خوشبختانه با تلاش شبانه روزی نیروهای اجرایی و نظارتی در حوزه های مختلف، نقش مؤثری را در جلوگیری از شیوع این ویروس، ایفا نموده است.
   وی با تاکید بر اینکه متناسب با مصوبات ستاد استانی کرونا و هماهنگی شورای اسلامی شهر، آمادگی لازم برای ارائه خدمات مطلوب در حوزه های مختلف، از بهره برداری بوستان ها، ارائه خدمات در بازارها و نیز پاکسازی و نظافت شهر گرفته تا ارائه خدمات توسط ناوگان حمل و نقل درون شهری، مانند سازمان اتوبوسرانی، تاکسیرانی و قطار شهری وجود دارد تا با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برنامه ریزی و اقدامات لازم، انجام پذیرد.
   آقای براتی معاون استاندار در هماهنگی و مدیریت امور زائران نیز در این جلسه ضمن اعلام این موضوع که شهرداری مشهد فعالانه و پرتلاش در عرصه های مختلف خصوصاً در شرایط پیش آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا، اقدامات بسیار ارزشمندی را انجام داده است، از فعالیت های صورت گرفته به ویژه در جهت کنترل شیوع ویروس کرونا قدردانی و ابراز امیدواری نمود با هماهنگی و انسجام بین همه ادارات مرتبط در استان، بتوانیم خدمات شایسته ای را در تابستان به زائرین و مجاورین آقا علی ابن موسی الرضا (ع) ارائه نماییم.

   تعداد بازدید: 402
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .