•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 438
   کد: 197917
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱

   اجرای عملیات اصلاح هندسی در معابر سطح منطقه 11

   سرپرست شهرداری منطقه 11 از اجرای عملیات اصلاح هندسی در معابر سطح منطقه با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد ریال خبر داد.
   اجرای عملیات اصلاح هندسی در معابر سطح منطقه 11

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مریم عرب احمدی، با بیان اینکه پروژه های ترافیکی به منظور ارتقاء سطح ایمنی تردد و بهبود خدمت رسانی به شهروندان در سطح معابر اصلی و فرعی منطقه اجرا می شود، اظهار کرد: اجرای پروژه حق تقدم عابرپیاده، اجرای اصلاح هندسی معابر، اجرای مسیردوچرخه، تهیه و نصب تجهیزات ترافیکی از جمله اقدامات شاخص این حوزه بوده است.
   وی با اشاره به اینکه اجرای پروژه های اصلاح هندسی با اعتباری بالغ بر32 میلیارد ریال درسطح منطقه انجام شده است، افزود: این عملیات با هدف ارتقای ایمن سازی معابر و کاهش ترافیک و سهولت تردد وسایل نقلیه و شهروندان اجرا می شود.
   سرپرست شهرداری منطقه 11، اصلاح هندسی ابتدای خیابان معلم 70 و تقاطع امامت-آموزگار را از جمله پروژه های شاخص این منطقه عنوان کرد و گفت: به منظور ترویج فرهنگ دوچرخه سواری، مسیر دوچرخه دربولوار معلم ضلع شمالی بوستان ملت با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 200 میلیون ریال انجام می شود.
   عرب احمدی اجرای خط کشی عرضی و محوری را از دیگر پروژه های شاخص منطقه11 عنوان کرد و افزود: بیش از 10 میلیارد ریال اعتبارات ترافیکی این منطقه، صرف اجرای خط کشی و تهیه و نصب تجهیزات ترافیکی در سطح منطقه می شود.
   وی ادامه داد: اجرای پروژه های ترافیکی امسال نیز، همچون سال های گذشته در دستورکار قراردارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به پروژه های اصلاح هندسی، حق تقدم عابرپیاده و تعمیرات و نگهداری تجهیزات ترافیکی سطح منطقه اشاره کرد. 

   تعداد بازدید: 438
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .