•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 363
   کد: 197958
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳

   آذین‌بندی منطقه یک شهرداری مشهد در آستانه عید سعید فطر

   شهردار منطقه یک مشهد از اقدامات عملی نصب المان و آذین‌بندی این منطقه در آستانه عید سعید فطر خبر داد.
   آذین‌بندی منطقه یک شهرداری مشهد در آستانه عید سعید فطر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این مطلب، اظهار کرد: در راستای اقدامات اجرایی برگزاری مراسم با شکوه عید سعید فطر، معابر مقابل مساجد و محل‌‌های برپایی اقامه نماز عید فطر با استفاده از سه دستگاه تانکر فشارقوی تنظیف و ضدعفونی خواهد شد.
   وی ادامه داد: در این عملیات طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با توجه به وضعیت کنونی علاوه بر در نظر گرفتن فضای باز با همکاری هیئات مذهبی در دو نقطه سطح منطقه شامل بلوار بعثت، خیابان بعثت 9 (بولوار ناصرخسرو) و خیابان صاحب الزمان (عج) حدفاصل میدان صاحب الزمان (عج) تا خیابان دانشگاه نماز باشکوه عید فطر برگزار می‌گردد.
   شهردار منطقه یک مشهد در خصوص آماده‌سازی و فضاسازی شهر جهت استقبال از عید سعید فطر، بیان کرد: عید فطر از مناسبت‌ها و اعیاد مهم مذهبی بوده است و در این راستا با ایجاد فضای بصری مناسب و شاد هشت المان مناسبتی که ترکیبی از سازه حجمی، نور و گل‌آرایی است، آماده و در نقاط مختلف معابر اصلی منطقه مستقر گردید.
   اصغری خاطرنشان کرد: از ابتدای هفته گذشته و پس از پایان مراسم لیالی پر فیض قدر، اکیپ‌های تاسیساتی این اداره در سطح منطقه فعال است و عملیات آماده‌سازی و رفع نواقص آذین‌بندی‌ها را به صورت کامل و معبر به معبر انجام داده‌اند.
   وی تاکید کرد: همچنین با همکاری اداره کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری، صندوق‌های جمع‌آوری فطریه در معابر، میادین و تقاطع‌های سطح منطقه از طرف موسسات خیریه دارای مجوز و دیگر مراکز مجاز مستقر شده است و برابر دستورالعمل مربوطه و با همکاری شورای ذکات شهرستان مشهد با موارد غیرمجاز و فاقد مجوز برخورد خواهد شد. 

   تعداد بازدید: 363
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .