•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 209
   کد: 198430
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲

   تعویض و تجهیز زمین های چمن مصنوعی منطقه 4

   شهردار منطقه 4 مشهد گفت: در راستای توسعه کیفی امکانات ورزشی این منطقه، تعویض چمن و تجهیز زمین های چمن مصنوعی سطح منطقه 4 در دستور کار قرار گرفته است.
   تعویض و تجهیز زمین های چمن مصنوعی منطقه 4

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی با بیان این خبر اظهار کرد: توسعه مستمر کیفی و کمی فضاها و امکانات ورزشی در دسترس شهروندان این منطقه، به جهت نقش مهم این اماکن در اوقات فراغت جوانان و ترویج ورزش همگانی، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.
   وی افزود: از ابتدای سال جاری با توجه به نیازسنجی صورت گرفته و بررسی های کارشناسان، تعویض چمن زمین های ورزشی این منطقه در دستور کار قرار گرفته و دو هزار و 700 مترمربع چمن مصنوعی جدید در این زمین ها نصب خواهد شد.
   شهردار منطقه چهار بیان کرد: در این پروژه چمن مصنوعی بوستان ارم در پنجتن 47، بوستان بهشت در نبوت 42 و مجموعه ورزشی میثم در میثم جنوبی 32 تعویض خواهد شد.
   غلامی با اشاره به اتمام این پروژه در بوستان ارم خاطرنشان کرد: پروژه تعویض چمن زمین های ورزشی سطح منطقه با اعتبار پنج میلیارد ریال در بهار سال جاری به پایان می رسد و زمین های ورزشی با چمن های جدید در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
   وی اضافه کرد: این منطقه دارای چهار سالن چند منظوره ورزشی، چهار زمین چمن مصنوعی، چهار زمین کفپوش والیبال، 10 زمین ورزشی روباز با مساحت 35 هزار متر مربع و 27 ایستگاه بدنسازی پارکی در بوستان ها است.
   شهردار منطقه چهار گفت: همچنین سالانه بالغ بر 60 هزار ساعت خدمات ورزشی در سالن های ورزشی در قالب آموزش و اجاره در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
    

   تعداد بازدید: 209
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .