•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 284
   کد: 198456
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
   معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی وفرهنگی شهرداری مشهد؛

   طرح هایی برای ایجاد شور نشاط در مردم تدارک دیده شده است

   معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی وفرهنگی شهرداری مشهد گفت: برای ایجاد آرامش خاطر و از میان بردن ترسی که ویروس کرونا برجامعه حاکم کرده است، همکاران ما در سازمان اجتماعی و فرهنگی طرح هایی را برای ایجاد شور و نشاط درجامعه آماده کرده اند که امیدواریم قبل از فرارسیدن ماه محرم بتوانیم آنها را اجرایی کنیم.
   معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی وفرهنگی شهرداری مشهد؛

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد محسن مصحفی، در اولین جلسه شورای اداری شهرداری در سال جاری که با حضورشهردار مشهد برگزار شد، اظهار کرد: یکی از اولویت های ما در سال جاری اجرای طرح رعایت حق تقدم عابر پیاده و تفکیک زباله از مبدا در چهارچوب آموزش فرهنگ شهروندی است.
   وی افزود: در حوزه رعایت حق تقدم عابران پیاده زیر ساخت هایی توسط معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک آماده شده است که به محض اجازه برای ایجاد اجتماعات هر چند محدود و کوچک، همکاران ما در حوزه سازمان اجتماعی و فرهنگی برای انجام اقدامات تبلیغی و ترویجی وارد عمل خواهند شد.
   معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی وفرهنگی شهرداری مشهد بیان کرد: سال گذشته نیز در حوزه تفکیک زباله های خشک از مبدا نیز با هماهنگی معاونت خدمات شهری، اقدامات خوبی انجام شده و با مناسب شدن وضعیت شیوع کرونا در سال جاری اقدامات فرهنگی بیشتری در این زمینه انجام خواهد شد.
   مصحفی به درخواست شهردار برای انجام اقدامات فرهنگی درخصوص «کوه پارک » اشاره کرد و افزود: برای «کوه پارک » رویدادهایی را در نظر داریم تا به این شکل، تعریف کاربری طبیعی آن را برای مردم روشن کنیم بنابراین در این راستا المان هایی در برخی نقاط آن نصب خواهد شد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 284
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .