•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 388
   کد: 198557
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبرداد؛

   تخصیص اعتبار 240 میلیون تومانی برای بازسازی بوستان شکوفه

   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: بازسازی پیاده ‌روها، اصلاح سیستم روشنایی و تجهیز زمین بازی کودکان بوستان شکوفه با اعتبار ۲۴۰ میلیون تومان در منطقه چهار از جمله اقدامات مهم انجام شده در پروژه «محله ما» است.
   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبرداد؛

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا دانایی در خصوص آخرین اقدامات انجام شده در طرح پروژه «محله ما»، اظهار کرد: در راستای افزایش سطح فضای سبز منطقه‌ ثامن در معابر اصلی منتهی به حرم مطهر، عملیات اجرایی احداث لاین دوم درختکاری در طرفین خیابان نواب با کاشت ۵۰ اصله درخت انجام شد.
   وی افزود: همچنین بازسازی پیاده ‌روها، اصلاح سیستم روشنایی و تجهیز زمین بازی کودکان بوستان شکوفه با اعتبار ۲۴۰ میلیون تومان در منطقه چهار از دیگر اقدامات مهم در پروژه «محله ما» بوده است.
   سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین با پیگیری سازمان حمل و‌نقل و ترافیک، موانع موجود مقابل رمپ معلولان در خیابان ابن سینای ۱۶ جمع آوری و بهسازی شده است.
   دانایی در خصوص اقدامات شورای اجتماعی محلات پیرامون طرح محله به محله مهر، خاطرنشان کرد: طی اجرای این طرح، بیش از 330 هزار بسته معیشتی، غذای گرم و... به همت اعضای شوراهای اجتماعی محلات و دیگر نهادهای اجتماعی و مردمی آماده و درمیان اقشار آسیب‌پذیر، از کار افتادگان، زنان سرپرست خانوار و کارگران روزمزد توزیع شده است.
   وی اضافه کرد: هم‌ راستا با اجرای طرح محله به محله مهر، تاکنون بیش از 6 هزار بسته معیشتی که به همت مدیریت شهری تهیه شده بود، در میان اقشار هدف مناطق سیزده‌گانه توزیع شد. پیش‌بینی می‌شود توزیع این بسته‌های معیشتی تا اوایل تیرماه امسال، به پایان برسد.
   غزاله شهیدی
    

   تعداد بازدید: 388
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .