•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 358
   کد: 198618
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد؛

   مجموعه رویدادهای زومینو از طریق سامانه نظام پیشنهادات برگزار می شود

   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد از برگزاری رویدادهای زومینو با تاکید بر جلب مشارکت کارکنان از طریق سامانه نظام پیشنهادات در آینده نزدیک خبرداد.
   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد؛

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، شهریار آل شیخ با اشاره به مهمترین هدف برگزاری مجموعه رویدادهای زومینو اظهار کرد: طبق برنامه ریزی به عمل آمده و با هدف حل مسائل سازمان های تابعه شهرداری، ماهانه یک مورد از چالش ها و مسائل سازمان ها که قبلا شناسایی شده، برای کارمندان مطرح و از طریق سامانه نظام پیشنهادات به آدرس اینترنتی http://suggest.mashhad.ir پیشنهادها دریافت، تا نسبت به بهبود و رفع آن اقدام شود.
   وی در خصوص موضوعات رویدادها افزود: چهار رویداد اول از مجموعه رویدادهای زومینو در خصوص مسائل حوزه حمل و نقل است که طبق برنامه زمان بندی شده اطلاع رسانی و اعلام خواهد شد.
   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد بیان کرد: پس از اتمام رویدادهای زومینو و موضوعات اعلام شده، برای پیشنهادات برتر دریافت شده، هفته خلاقیت برگزار می شود تا بر اساس آن، پیشنهاد دهندگان برگزیده بتوانند تیم های گروهی خود را تشکیل داده و پس از گذراندن کارگاه های آموزشی، با تقویت پیشنهادات خود با دیگر تیم ها به رقابت بپردازند.
   آل شیخ خاطرنشان کرد: مجموعه رویدادهای زومینو در آینده ای نزدیک توسط گروه شهر خلاق از زیر مجموعه اداره کل آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، برگزار خواهد شد.
    

   تعداد بازدید: 358
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .