•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 189
   کد: 198726
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸
   از سال 91 تا سال 98 انجام شد؛

   بدهی 191 میلیارد تومانی دولت به مترو مشهد

   مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد از پرداخت 10 میلیارد و 700 تومانی یارانه به مترو توسط دولت طی سال های 91 تا 98 خبرداد.
   بدهی 191 میلیارد تومانی دولت به مترو مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید مبین مقدم با بیان این مطلب، اظهار کرد: از سال ۹۱ تا ۹۸ دولت 10 میلیارد و 700 میلیون تومان یارانه بابت مترو پرداخت کرده است.
   وی افزود: بر اساس هزینه های مترو طی این سال ها، دولت باید ۲۰۱ میلیارد تومان پرداخت می کرد که با این حساب دولت ۱۹۱ میلیارد تومان به مترو بدهکار است.
   مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد بیان کرد: هزینه های مترو طی این سال‌ها ۶۰۵ میلیارد تومان بوده است که با احتساب پرداخت فقط 10 میلیارد تومان توسط دولت، ۵۹۵ میلیارد تومان یا دو سوم طی این سال ها توسط شهرداری و حدود یک سوم آن توسط مردم تامین شده است.
   مبین مقدم خاطرنشان کرد: عمده هزینه های مترو شامل هزینه های تعمیر و نگهداری ناوگان، خرید و تامین قطعات یدکی، خدمات ایستگاهی و حقوق و دستمزد کارکنان است
   وی اضافه کرد: بر اساس محاسبات هزینه بهای تمام شده سفر با مترو در سال جاری، سه هزار تومان است که از این رقم، دو هزار تومان توسط شهرداری و ۱۰۰۰ تومان الباقی توسط مسافرین پرداخت می شود.
   غزاله شهیدی
    

   تعداد بازدید: 189
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .