•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 465
   کد: 199307
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵
   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد خبر داد؛

   پرداخت 200 میلیارد تومان پرداختی مستقیم برای حمایت از مردم در بحث ویروس کرونا

   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد گفت: تاکنون حدود 200 میلیارد تومان پرداختی مستقیم برای حمایت از مردم در بحث ویروس کرونا داشتیم.
   پرداخت 200 میلیارد تومان پرداختی مستقیم برای حمایت از مردم در بحث ویروس کرونا

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی در چهارمین نشست خبری شهردار مشهد که به همراه شورای معاونین شهرداری مشهد در محل سالن همایش های نمایشگاه بین المللی شهرداری مشهد برگزار شد، در خصوص اقدامات شهرداری در بحران کرونا اظهار کرد: براساس دستور شهردار 30 میلیارد تومان برای 30 هزار کارگر خدمات شهری اختصاص پیدا کرد. همچنین 18 میلیارد تومان برای بحث ضدعفونی شهر و مراکز عمومی اعم از مترو اتوبوس و 10 میلیارد تومان برای دانشگاه علوم پزشکی مشهد در راستای تولید ماسک اختصاص پیدا کرده است.
   وی افزود: علاوه بر این بلافاصله لایحه تخفیف تجاری موقات و معافیت آن به مدت سه ماه اعلام شد و لایحه تخفیف تجاری موقف و معافیت به مدت سه ماه و 50 درصد تخفیف اجرا شد و پرداخت چک های مردم به شهرداری سه ماه به تعویق افتاد.
   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین اقدامات ویژه ای نیز در حوزه خدمات شهری و حمل و نقل انجام شده است و مراکز عمومی به صورت روزانه ضدعفونی شدند و تقریبا همه نهاد و ارگان های دولتی و غیر دولتی که در بحث ضدغعفونی با مشکل مواجه شده بودند، به ما مراجعه کردند. تاکنون حدود 200 میلیارد تومان پرداختی مستقیم برای حمایت از مردم در بحث ویروس کرونا داشتیم.
   خواجه نائینی خاطرنشان کرد: خوشبختانه هیچ مورد فوتی در اثر ویروس کرونا در شهرداری مشهد ثبت نشده است. 

   غزاله شهیدی

   تعداد بازدید: 465
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .