•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 295
   کد: 199533
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹

   انتصاب مدیر بوستان فرهنگی و تفریحی کوهسنگی

   سرپرست شهرداری منطقه 8 مشهر با اعلام خبر انتصاب مدیر بوستان فرهنگی و تفریحی کوهسنگی گفت: با هدف تقویت رویکرد شهروندمدارانه و ارتقای سطح ظرفیت های گردشگری بوستان کوهسنگی و در راستای نیل به اهداف والای مدیریت شهری در ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان، آقای نیکخواه به عنوان مدیر بوستان فرهنگی و تفریحی کوهسنگی معرفی گردید.
   انتصاب مدیر بوستان فرهنگی و تفریحی کوهسنگی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امید رضا رحمانیان با تاکید بر نقش بوستان کوهسنگی به عنوان قطب گردشگری تفریحی مشهد بیان کرد: آزادسازی ظرفیت های بالقوه کوسنگی در راستای ارتقاء سطح فرهنگ شهری و بهبود مستمر ارائه خدمات به زائرین و شهروندان دراین کانون تعامل شهروندی و مدیریت شهری از دیگر اهداف این انتصاب بود .
   وی با تشریح جایگاه کوهسنگی افزود: بوستان کوهسنگی به علت دارا بودن ویژگی های بارز خود مانند ارزش شهری و محیطی، علاقه مندی شهروندان و گردشگران، همجواری این بوستان با بافت متمرکز و توده‌های جمعیتی و... از اهمیت والایی برخوردار است و به همین منظور مدیریت شهری با برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی این مکان را تبدیل به کانون مشارکت اجتماعی شهروندان کرده است.

   رحمانیان ادامه داد: جایگاه فراملی بوستان فرهنگی و تفریحی کوهسنگی این بوستان علاوه بر اینکه کانون مورد توجه هموطنان است، هر ساله میزبان قشر عظیمی از زائران، گردشگران و توریست‌های دیگر کشورها نیز می‌باشد.
   سرپرست شهردار منطقه 8 از بوستان بزرگ فرهنگی تفریحی کوهسنگی به عنوان کانون تعامل سازنده مدیریت شهری و شهروندان با برگزاری همایش‌ها و مناسبت‌های فرهنگی و اجتماعی یاد کرد و با اشاره به استفاده از موقعیت طبیعی این کوه به عنوان یک نماد شهری گفت: امتیاز وجود مزار شهدای گمنام جبل‌النور، بوستان کوهسنگی را نسبت به بوستان‌های دیگر متمایز کرده است و این مکان را برای برگزاری مراسم فرهنگی بیشتر مورد توجه زائران و شهروندان قرار داده است.

    

   تعداد بازدید: 295
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .