•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 203
   کد: 199820
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
   در سه ماهه ابتدایی سال جاری صورت گرفت؛

   صدور بیش از 1000 پروانه احداث بنا در مناطق 12 گانه مشهد

   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد گفت از صدور بیش از 1000 پروانه احداث بنا در مناطق 12 گانه مشهد در طی سه ماهه ابتدایی سال جاری خبرداد.
   صدور بیش از 1000 پروانه احداث بنا در مناطق 12 گانه مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حسین نژاد در خصوص میزان پروانه احداث بنا در سه ماهه ابتدایی سال جاری، اظهار کرد: مجموع پروانه های صادر شده طی سال جاری در حوزه احداث بنا هزار و 658 مورد بوده که این رقم در کلیه مناطق 12 گانه مشهد صورت گرفته است.
   وی با بیان اینکه بیشترین گواهی صادر شده در طی این مدت در منطقه 9 با تعداد 247 مورد بوده، افزود: همچنین کمترین پروانه صادر شده در سه ماهه ابتدایی سال جاری در منطقه 6 با تعداد 35 گواهی بوده است.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد با اشاره به میزان پایانکارهای صادر شده در سه ماهه ابتدایی سال جاری، خاطرنشان کرد: مجموع پایانکارهای صادر شده در این مدت هزار و 737 مورد است.
   حسین نژاد با بیان اینکه بیشترین پایانکار صادر شده در این مدت در منطقه 9 با رقم 312 مورد بوده، تاکید کرد: گفتنی است که کمترین گواهی صادر شده در این بازه زمانی مربوط به منطقه چهار با 74 گواهی بوده است.

   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 203
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .