•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 170
   کد: 200242
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد؛

   پیاده سازی وضعیت خودروهای مکانیزه جاروب در سامانه مبنا

   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: در راستای محقق شدن شهرداری الکترونیک، صورت وضعیت خودروهای مکانیزه جاروب و داده‌های اطلاعاتی در سامانه تحت وب (مبنا) پیاده‌سازی شده است.
   پیاده سازی وضعیت خودروهای مکانیزه جاروب در سامانه مبنا

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به اهمیت تنظیف شهر و هزینه‌ای که شهرداری هر ساله به این منظور متحمل می‌شود، ضرورت بالایی بر نظارت انجام وظایف توسط پیمانکاران مربوطه از طرف شهرداری وجود دارد.
   وی افزود: به همین منظور با توجه به توسعه های اخیر در خصوص استفاده از سیستم های مکانیزه و امکاناتی که در تعامل با داده‌های دریافتی وجود دارد، صورت وضعیت کارکرد خودروهای مکانیزه جاروب در سامانه تحت وب (مبنا) پیاده‌سازی شده است.
   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد اضافه کرد: صورت وضعیت کارکرد خودروهای مکانیزه جاروب در آیتم های مختلف شامل خودرو، پست خودرو، وضعیت رانندگان و شرایط ویژه خودروها طبق دفترچه پیمان و تایید کارکرد روزانه و ماهانه در این سامانه تعریف شده است. 

   تعداد بازدید: 170
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .