•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 113
   کد: 200358
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

   قلع سوله غیر مجاز در طرحچی منطقه دو

   شهر شهردار منطقه دو مشهد از اجرای رای قلع یک باب سوله غیرمجاز در خیابان طرحچی خبر داد.
   قلع سوله غیر مجاز در طرحچی منطقه دو

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی با اعلام این خبر اظهار کرد: ملک احداثی در سوله دارای حد نصاب متراژ پاسخگویی نبود، به این معنی که برای احداث سوله بحر و متراژ خاصی مد نظر است که مالک آن را رعایت نکرده بود.
   وی افزود: همچنین متراژ زمین سوله دارای حد نصاب کارگاهی نبود و بحر سوله نیز به درستی انتخاب نشده بود زیرا برای احداث سوله کارگاهی باید بحر آن 10متر باشد تا کامیون به راحتی در آن عبور و مرور کند. باتوجه به اینکه کارگاه‌های اطراف این موارد را رعایت و پروانه دریافت کرده اند بی‌شک وجود چنین کارگاهی بدون بحر مناسب برای کارگاه‌های اطراف مزاحمت ایجاد می‌کرد.
   شهردار منطقه دو بیان کرد: این سوله فاقد ایمنی لازم بوده و ابعاد فنی احداث سوله به هیچ وجه رعایت نشده بود از جمله اینکه پایه سوله با قوطی احداث شده و لوازم برقی کارگاهی زیر نور مستقیم بود که در صورت بارندگی باعث برق گرفتی برای نیروی کار می‌شود.
   قربانی خاطرنشان کرد: علاوه بر این ملک مورد نظر بدون پوشش سقف ایجاد شده بود و تنها دور زمین دیوار شده و درب داشت به مالک تذکر دادیم به شهرداری مراجعه کند اما مالک به تذکر توجهی نکرد و ملک بعد از یکی دو اخطاردیگر پلمب شد و چند ماهی کار احداث سوله متوقف شد اما باز هم مالک برای رفع تخلف اقدامی نکرد به همین دلیل کمیسون ماده صد رای قلع این سوله را صادر کرده است اما مالک به این اخطار نیز بی توجهی کرده است.
   وی اضافه کرد: با نیابت قضایی این سوله قلع شد و آهن آلات آن به انبار شهرداری منتقل شد تا مالک پروسه قانونی را طی کند.

    

   تعداد بازدید: 113
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .