•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 122
   کد: 200374
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

   نشست هم اندیشی شهردار منطقه 10 با سرپرست دادسرای ناحیه 6 مشهد

   به مناسبت هفته قوه قضائیه و در راستای تعامل و هم افزایی بیشتر، نشست هم اندیشی شهردار منطقه 10 با قاضی اسماعیل رحمانی سرپرست دادسرای ناحیه 6 مشهد برگزارشد.
   نشست هم اندیشی شهردار منطقه 10 با سرپرست دادسرای ناحیه 6 مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد،احمد حافظ در این نشست با اشاره به اهداف پیشگیرانه مدیریت شهری، اظهار کرد: هدف مشترک قوه قضاییه و مدیریت شهری رسیدن به ‌حداقل ساخت و ساز خارج از ضوابط قانونی است، که با توجه به حریم قرار گرفته در منطقه 10، این موضوع در این منطقه از اهمیت خاصی برخوردار است.
   وی ضمن تقدیر از همراهی قوه قضاییه در اعمال ضوابط قانونی در ساخت و سازهای شهری، بر لزوم برگزاری کارگاه های مشترک به منظور آموزش نیروهای اجرائیات، پلیس ساختمان، سدمعبر و... به منظور افزایش رفاه حال شهروندان و احقاق حقوق آنان، توسط این ارگان تاکید کرد و افزود: در راستای تعامل و همکاری بیشتر آمادگی داریم تا این منطقه به عنوان منطقه پایلوت در اجرای طرح ها و برنامه های مختلف انتخاب شود.
   شهردار منطقه 10 بیان کرد: در حال حاضر ستاد صیانت از حقوق شهرنشینی در منطقه تشکیل شده و مراحل اجرایی فصل سوم منشور حقوق شهرنشینی در این منطقه آغاز شده است.
   در ادامه قاضی اسماعیل رحمانی، سرپرست دادسرای ناحیه 6 مشهد نیز ضمن تقدیر از همراهی منطقه ده به منظور کاهش تخلفات ساختمانی، گفت: قطعا با همکاری و تعامل موثر مدیریت شهری و قوه قضاییه می توانیم در راستای احقاق حقوق شهروندان گام های موثری برداریم.
   وی اضافه کرد: نیازسنجی از کمیت و کیفیت درخواست‌های شهروندی می‌تواند از گسترش ساخت و ساز غیرقانونی پیشگیری کند وقطعا دستگاه قضائی از نظارت بیشتر مدیریت شهری بر ساخت و سازها، رفع سدمعبر و... حمایت خواهد کرد.

    

   تعداد بازدید: 122
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .