•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 138
   کد: 200390
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱

   میدان کشاورز دومین میدان بزرگ در منطقه 2

   شهردار منطقه دو گفت: میدان فردوسی 27 هزار متر مربع وسعت دارد و میدان مصالح فروشان 18هزار مترمربع خواهد بود که از نظر وسعت دومین میدان منطقه است.
   میدان کشاورز دومین میدان بزرگ در منطقه 2

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی با بیان این مطلب اظهار کرد: با اعتبار سه میلیارد و 400 میلیون تومان کار احداث میدان مصالح فروشان از اسفندماه سال گذشته کلید خورد و تاکنون 30 درصد پیشرفت داشته است.
   وی افزود: در حال حاضر بخشی از خاکبرداری و جدول‌گذاری آن انجام شده و بنا است مخزن 500 متر مکعبی برای تامین آب میدان مصالح فروشان و بولوار کشاورز احداث شود. همچنین ایجاد آبنما، فضای سبز و نورپردازی بخشی از برنامه احداث این میدان است که انجام خواهد شد.
   شهردار منطقه دو بیان کرد: همچنین قرار است 15 هزار متر مربع فضای سبز در میدان مصالح فروشان بولوار کشاورز ایجاد شود که تاکنون 30 درصد پیشرفت داشته است.
   قربانی خاطرنشان کرد: این اقدام در راستا خدمت رسانی به شهروندان ساکن در محلات حاشیه‌ای منطقه، فراهم کردن فضای سبز مناسب و زیبا و همچنین افزایش سرانه فضای سبز انجام شده است. در حال حاضر خاکبرداری، جدول گذاری، کف‌سازی با سنگ کلارتایل انجام شده است.
   وی اضافه کرد: اعتبار تخصیص داده شده به این پروژه بالغ بر 34 میلیارد ریال و یکی از ویژگی های این پروژه احداث مخزن بتنی 200 متری و اجرای آبیاری تحت فشار است.
   شهردار منطقه دو تصریح کرد: گیاهان پوششی فرانکینیا، پنج انگشتی و گل های دائمی مانند یوکا، رز هفت رنگ، درخت و درختچه شامل نارون، توت پیوندی، سرو نقره ای، یاس زرد، به ژاپنی و ... گیاهانی است که در این میدان کاشته می‌شوند.
    

   تعداد بازدید: 138
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .