•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 136
   کد: 200398
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبرداد؛

   بررسی پروژه هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی مشهد به سیستم هوشمند و یکپارچه دستگاه های ام دی تی(MDT)

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از بررسی پروژه هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی مشهد به سیستم هوشمند و یکپارچه دستگاه های ام دی تی (MDT) خبر داد.
   بررسی پروژه هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی مشهد به سیستم هوشمند و یکپارچه دستگاه های ام دی تی(MDT)

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی با اعلام این خبر، اظهار کرد: از مهمترین اهداف مدیریت شهری و شورای شهر مشهد گسترش هوشمند سازی و ارائه خدمات بر بستر یک سیستم یکپارچه هوشمند در تمامی حوزه ها به شهروندان است.
   وی افزود: از همین رو ناوگان سازمان تاکسیرانی به دلیل ارائه خدمات روزانه و ارتباط گسترده با شهروندان می تواند ظرفیت های فراوانی را در زمینه ارائه خدمات یکپارچه بر بستر هوشمند داشته باشد.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: از همین رو با کارشناسی های صورت گرفته از سوی این سازمان برنامه ریزی جهت نصب یک پکیج کامل سخت افزاری و نرم افزاری بر روی ناوگان تاکسیرانی در حال انجام است.
   محبی خاطر نشان کرد: این سیستم دارای قابلیت های تاکسیمتری، امکان پرداخت هوشمند و یکپارچه سازی با نرم افزارهای پرداخت الکترونیکی مدیریت شهری، موقعیت یابی و مدیریت پیمایش خودرو، امکان پخش تبلیغات به صورت محلی و سراسری، قابلیت ارسال و دریافت پیام با مرکز دادها، مسیریابی خودکار و ارائه گزارش کار لحظه ای و روزانه و... است.
   وی ادامه داد: هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی می تواند به افزایش کیفیت ارائه خدمات به شهروندان و ارتقا عملکرد این ناوگان کمک شایانی کند، از طرفی تاکسیرانان نیز می توانند ضمن بهره گیری از امکانات گسترده این سیستم به بهبود کسب و کار خود کمک کنند.
    

   تعداد بازدید: 136
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .