•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 198
   کد: 200463
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
   مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد؛

   لزوم استفاده تاکسیرانان از ماسک در حین خدمت رسانی به مسافران

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از عزم جدی معاونت بازرسی و دستگاهای نظارت این سازمان بر الزوم استفاده تاکسیرانان از ماسک و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در حین خدمت رسانی به مسافران خبرداد.
   لزوم استفاده تاکسیرانان از ماسک در حین خدمت رسانی به مسافران

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی با اعلام این خبر، اظهار کرد: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد افزایش شدید نرخ ابتلا به بیماری کرونا هستیم که ناشی از عدم استفاده از ماسک و رعایت نکردن توصیه های بهداشتی از سوی شهروندان است.
   وی افزود: از همین رو به دلیل حفظ سلامت تاکسیرانان و مسافران و قطع زنجیره ابتلا به کرونا این سازمان همچون سابق و با عزمی جدی تر بر لزوم استفاده تاکسیرانان از ماسک و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی نظارت خواهد داشت.
   مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین به دلیل سهولت در دسترس قرار گرفتن ماسک و مواد ضد عفونی این موارد با گشت های سیار در خطوط و مبادی ورودی شهر در اختیار تاکسیرانان قرار می گیرد و ناوگان گردشی نیز می توانند با مراجعه به جایگاه های مشخص شده همچون میدان شهدا و چهار راه نخریسی و... جهت دریافت ماسک و مواد ضد عفونی اقدام کنند.
   محبی تصریح کرد: روزانه بیش از هزار پک بهداشتی شامل ماسک و مواد ضد عفونی در بین تاکسیرانان توزیع و سلامت آنان نیز توسط اکیپ های تست سلامت در چند نقطه از شهر مشهد پایش می شود.
   وی اضافه کرد: مقابله با کرونا جز با عزم جدی و کمک و رعایت کلیه شهروندان و دستگاه های اجرایی امکان پذیر نیست و همه ما باید نقش خود را در این راه به صورت کامل اجرا کنیم.

   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 198
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .