•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 352
   کد: 200493
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲

   اولین دوره انتخابات شورای دوام ثامن در منطقه 10 برگزار شد

   اولین دوره انتخابات شورای دوام ثامن در منطقه 10 با حضور وحید اکلملی رئیس گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد، حسینی معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه 10، کریمی رئیس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه، ضیغمی کارشناس پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد و خانم گلفرخانی رابط دوام ثامن شهرداری منطقه ده برگزار شد.
   اولین دوره انتخابات شورای دوام ثامن در منطقه 10 برگزار شد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید اکلملی اظهار کرد: از سال گذشته تصمیم گرفته شد، دوام ثامن به صورت مستقل، پایدار و قدرتمند فعالیت کند که اولین دوره انتخابات شورای دوام ثامن در این راستا صورت پذیرفته است.
   وی افزود: در این انتخابات پنج نفر به عنوان عضو اصلی، دو نفر عضو علی البدل و یک نفر به عنوان بازرس انتخاب خواهد شد. به دلیل تعامل بیشتر با مدیریت شهری و انجام سریع تر تصمیمات شورای دوام ثامن، کارشناس پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران و رابط دوام ثامن هر منطقه به عنوان رئیس و دبیر این شورا انتخاب می شوند.
   انتخابات دوام ثامن منطقه ده با حضور بیش از چهل نفر از اعضای دوام ثامن و شرکت سیزده نفر از سرگروها و اعضا در انتخابات برگزار شد که در پایان خانم ها اکبری، فلاحی، عباسی جلالی و میرزازاده به عنوان اعضا اصلی و خانم ها بلوچ زاده و احمدپناه به عنوان دو عضو البدل شورای دوام ثامن انتخاب شده و آقای حسینی نیز به انتخاب اعضا به سمت بازرس شورا منصوب شدند.
   همچنین از 20 نفر از اعضای فعال دوام ثامن که از زمان شیوع ویروس کرونا در قالب جهاد خدمت فعالیت می کردند، تقدیر شد و به منظور فعالیت مثبت دوام ثامن منطقه ده از آقای ضیغمی کارشناس پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران و خانم گلفرخانی به عنوان رابط فعال دوام ثامن تقدیر شد. 

   تعداد بازدید: 352
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .