•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 373
   کد: 200548
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خبر داد؛

   مکانیزه شدن فرآیند محاسبه کارکرد ریالی خودروهای تحت نظارت خدمات شهری

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از مکانیزه شدن کلیه فرآیندهای تایید کارکرد روزانه و ماهانه خودروهای تحت نظارت مدیریت خدمات شهری شهرداری مشهد خبرداد.

   مکانیزه شدن فرآیند محاسبه کارکرد ریالی خودروهای تحت نظارت خدمات شهری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجائیان ضمن اشاره به لزوم شفاف سازی کارکرد ریالی کلیه خودروهای آماده باش تحت نظارت مدیریت خدمات شهری اظهار کرد: نظارت بر عملکرد خودروها به لحاظ زمانبندی حضور به موقع در محل خدمت، انجام فعالیت در بازه زمانی مطلوب و کیفیت عملکرد یکی از معضلات نظارت محسوب شده که این مهم به نیرو و زمان بسیار زیادی احتیاج دارد. از سویی دیگر محاسبه کارکرد ریالی روزانه و ماهانه این خودروها نیز حائز اهمیت است.

   وی در خصوص نتایج اجرای این فرآیند افزود: با مکانیزه شدن فرآیند محاسبه کارکرد ریالی خودروهای آماده باش در سامانه نظارت بر پیمان های خدمات شهری ( سامانه مبنا) و حذف کارتکس دستی، صورت وضعیت روزانه و ماهانه خودروها بر اساس تعرفه های پیشنهادی بهای خدمات انجام شده و تبصرهای بودجه و همچنین ساعت کارکرد خودروها، در حال حاضر به صورت کاملا مکانیزه انجام می شود.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد بیان کرد: بعد از اعلام آماده باش از سوی خدمات شهری، انتصاب خودروها توسط سازمان پسماند انجام شده و فرآیند تایید کارکرد روزانه خودروها شروع می شود و پس از تایید کارشناسان حوزه خدمات شهری در نهایت امکان تهیه صدور صورت وضعیت کارکرد ماهانه خودروها فراهم میشود.
   رجائیان ضمن اشاره به مزایای استفاده از تکنولوژی های جدید در راستای افزایش ایمنی، سرعت در کار، کاهش آلایندگی های زیست محیطی و در نهایت رضایت شهروندان گفت:امیدواریم با اقدامات به عمل آمده شاهد ارتقای کیفیت و دقت در امر نظارت میدانی باشیم. 

   تعداد بازدید: 373
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .